Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Technologia

Clio w kolorze Red

Data publikacji: Autor: (TJ), Express Ilustrowany

fot. tomasz jabłoński Prezentujemy samochody z Łódzkiego Tuning Klubu. Gdy Andrzej Dzierzgwa kupował w komisie 1,5-roczne renault clio II nawet przez myśl mu nie przeszło, że samochód będzie tuningowany. - Wszystko zaczęło się zupełnie przypadkowo - mówi. - Trafiłem w internecie na stronę o tuningu. Zainteresowały mnie przeróbki popularnych samochodów i tak połknąłem tuningowego bakcyla.

Gdy Andrzej Dzierzgwa kupował w komisie 1,5-roczne renault clio II nawet przez myśl mu nie przeszło, że samochód będzie tuningowany.


- Wszystko zaczęło się zupełnie przypadkowo - mówi. - Trafiłem w internecie na stronę o tuningu. Zainteresowały mnie przeróbki popularnych samochodów i tak połknąłem tuningowego bakcyla.


W renault pierwsze zmiany dotknęły szyb: tylna i dwie boczne zostały przyciemnione. Światła pozycyjne otrzymały nowe żarówki Halogen Cool Blue (świecą lekko na niebiesko), w kierunkowskazach znalazły się też niebieskie żarówki (świecą na pomarańczowo). Na przedniej szybie od góry właściciel sam wyciął ze specjalnej folii i nakleił pasek w kolorze nadwozia. Z czasem również boczne przednie szyby zyskały ciemne folie. Sportowego charakteru w renault z pewnością dodaje tylna lotka.


- Listwy boczne (oryginalnie czarne) i nowe progi pryśnięte zostały na czerwono - dodaje Andrzej Dzierzgwa. - Przerobione są również zderzaki: tylny ma dokładkę od opla astry, przedni dokładkę MsDesign i halogeny. Zamontowałem też w przednim zderzaku kratkę wzorowaną na peugeocie 206 WRC.


Renault jeździ na wydechu Ulter 2x80 mm, felgach De- zent 7,25x15" i oponach 195/50/15.
Czerwona "cliówka" ciekawie prezentuje się również wieczorem. A to dzięki zamontowanym w halogenach stroboskopom i niebieskiemu neonowi umieszczonemu pod przednim zderzakiem.
W najbliższych planach właściciel ma zamontowanie systemu audio i być może obniżenie samochodu o 40 mm.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Komentarze

  • Uau (gość)

    Uau uau uau uau uau uau uau

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości