Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Czas na zmiany - regioMoto.pl w gazetach Mediów Regionalnych

Data publikacji: Autor: redakcja.regiomoto

Czas na zmiany - regioMoto.pl w gazetach Mediów Regionalnych Porady dla kierowców, testy samochodów nowych i używanych oraz najnowsze wieści ze świata motoryzacji. To wszystko na nowych stronach tematycznych dzienników Mediów Regionalnych.

Od 22 listopada w każdy wtorek w gazetach Mediów Regionalnych będą ukazywały się nowe strony motoryzacyjne. Na oznaczonych logiem regioMoto.pl stronach ciekawe informacje znajdą nie tylko kierowcy i miłośnicy motoryzacji. Stawiamy na porady dotyczące eksploatacji samochodu, przepisów ruchu drogowego czy zakupu auta używanego. Czytelnicy znajdą tam także testy samochodów oraz najświeższe informacje o nowych modelach na rynku i dużych imprezach motoryzacyjnych.

Autorami artykułów i zdjęć będą doświadczeni dziennikarze motoryzacyjni, piszący dla portalu regioMoto.pl. To należąca do Mediów Regionalnych internetowa platforma ogłoszeniowa połączona z multimedialną gazetą motoryzacyjną.

Na www.regiomoto.pl już teraz można znaleźć wiele przydatnych artykułów. To poradniki oraz testy uzupełnione galeriami zdjęć i filmami. Dziennikarze regioMoto.pl testują zarówno nowości, jak i najpopularniejsze samochody na rynku używanych. Wszystkie testy uzupełnione są danymi technicznymi prezentowanych modeli. Użytkownik może też w łatwy sposób przejść do ogłoszeń z ofertami sprzedaży konkretnego auta.

Odwiedzający regioMoto.pl znajdą w nim również codziennie aktualizowane wiadomości nt. rynkowych premier, zmian w przepisach ruchu drogowego, wyników rankingów i porównań oraz sportów motorowych. Co ważne – piszemy nie tylko o Formule 1.

Rozbudowujemy również naszą bazę ogłoszeń motoryzacyjnych. Mamy ich już blisko 20 tys. Wśród nich są oferty sprzedaży nie tylko samochodów nowych i używanych, ale także części zamiennych, motocykli i maszyn budowlanych.

Użytkownik może w regioMoto.pl skorzystać także z kalkulatora opłat kredytowych oraz pobrać wzory przydatnych dla każdego kierowcy dokumentów, np. umowy kupna-sprzedaży czy wniosku rejestracyjnego.

Najciekawsze artykuły, tworzone przez dziennikarzy regioMoto.pl, już wkrótce w następujących gazetach Mediów Regionalnych:

Nowa Trybuna Opolska
Gazeta Pomorska
Dziennik Wschodni
Kurier Poranny
Gazeta Współczesna
Gazeta Lubuska
Echo Dnia
Gazeta Codzienna Nowiny
Głos Dziennik Pomorza - Słupsk
Głos Dziennik Pomorza - Szczecin
Głos Dziennik Pomorza - Koszalin

Czas na zmiany - regioMoto.pl w gazetach Mediów Regionalnych
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Czas na zmiany - regioMoto.pl w gazetach Mediów Regionalnych

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości