Wszystko
o samochodach

Aktualności / Ceny paliw

Czeka nas obniżka cen ropy na stacjach? [VIDEO]

Data publikacji: Autor: (mm) TVN/x-news

Fot. Archiwum Polskapresse Ceny ropy naftowej na giełdzie paliw w Nowym Jorku spadają. To reakcja na informację, że Arabia Saudyjska pompuje ropę na poziomie bliskim rekordu.

Fot. Archiwum Polskapresse- W najbliższym czasie nie odczujemy tego na polskich stacjach. Można jednak optymistycznie patrzeć w przyszłość - ocenił w rozmowie z x-news analityk rynku paliw z e-petrol.pl - dr Jakub Bogucki.

W ubiegłym tygodniu na stacjach odnotowano wzrosty dla wszystkich typów paliw. Portal e-petrol informuje, że autogaz podrożał aż o 8 gr/l.

Wyraźny ruch w górę dotyczy także paliw podstawowych – benzyna 95-oktanowa podrożała o 6 gr i kosztowała 4,66 zł/l. Olej napędowy natomiast podrożał o 5 gr i jego średnia cena wyniosła 4,71 zł/l. Benzyna 98-oktanowa również notowała podbicie o 6 groszy i sprzedawana była pod koniec ubiegłego tygodnia średnio po 4,88 zł/l.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Gość (gość)

    Baryłka ropy kosztowała 120 Dolerów to paliwo było po 6zł a teraz kosztuje 1 baryłka 40 dolarów a my tu mamy paliwo po 5zł o 70 dolarów oszczędności a my tutaj prawie po tyle samo płacimy za 1l paliwa . Wychodzi na to że 1l benzyny powinień jak tak kosztować po 2zł-2,5zł z podatkami POLACY TO ZŁODZIEJE

  • Gość (gość)

    80 dolarów oszczędności źle nadusiłem

  • Gość (gość)

    Bo większość ceny to podatki i akcyza a te nie zmalały....

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości