Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 38366 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Premiery / Samochody użytkowe

Dacia Duster Van. Ile kosztuje?

Data publikacji: Autor: (ip)

Dacia wprowadza nowy model, Duster Van, czyli Dacię Duster w wersji dwumiejscowej z homologacją ciężarową. Dostępne będą dwie wersje pojazdu, obie z silnikiem 1.5 dCi 110 Euro 5 i z napędem 4WD – Ambiance i Laureate / Fot. Dacia Dacia wprowadza nowy model, Duster Van, czyli Dacię Duster w wersji dwumiejscowej z homologacją ciężarową. Dostępne będą dwie wersje pojazdu, obie z silnikiem 1.5 dCi 110 Euro 5 i z napędem 4WD – Ambiance i Laureate.

Dacia wprowadza nowy model, Duster Van, czyli Dacię Duster w wersji dwumiejscowej z homologacją ciężarową. Dostępne będą dwie wersje pojazdu, obie z silnikiem 1.5 dCi 110 Euro 5 i z napędem 4WD – Ambiance i Laureate / Fot. Dacia Za siedzeniami kierowcy i pasażera umiejscowiona jest trwała, sztywna przegroda, oddzielająca przestrzeń ładunkową od części pasażerskiej. Dzięki bardzo dużej przestrzeni ładunkowej o wymiarach długość ok. 1500 mm, szerokość ok 960 mm, wysokość ok. 800 mm (740 mm w świetle drzwi bagażnika), Duster Van może przewieźć również dosyć ciężkie przedmioty. Jego ładowność wynosi od 497 kg do 547 kg (w zależności od wyposażenia).

W przestrzeni ładunkowej znajduje się 6 punktów do mocowania ładunku: 2 w przedniej części przestrzeni ładunkowej u dołu przegrody, 2 w środkowej części oraz 2 w tylnej części bagażnika. Dostęp do części ładunkowej umożliwiają tylne drzwi bagażnika i otwierane boczne tylne drzwi, przeszklone w ich górnych częściach.

Dacia wprowadza nowy model, Duster Van, czyli Dacię Duster w wersji dwumiejscowej z homologacją ciężarową. Dostępne będą dwie wersje pojazdu, obie z silnikiem 1.5 dCi 110 Euro 5 i z napędem 4WD – Ambiance i Laureate / Fot. Dacia

Dacia wprowadza nowy model, Duster Van, czyli Dacię Duster w wersji dwumiejscowej z homologacją ciężarową. Dostępne będą dwie wersje pojazdu, obie z silnikiem 1.5 dCi 110 Euro 5 i z napędem 4WD – Ambiance i Laureate / Fot. Dacia

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Dacia Duster zdjęcia

Dacia Duster dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Dacia Duster Cena