Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Dacia Logan pick-up z zabudową od 33 tys. zł

Data publikacji: Autor: redakcja.regiomoto

Dacia Logan pick-up z zabudową od 33 tys. zł Renault Polska wprowadziło do sprzedaży model Dacia Logan pick-up nadbudową. Samochód ma ładowność 800 kg, a jego ceny z silnikiem benzynowym zaczynają się od niecałych 33 tys. zł netto.

Samochód został zaprojektowany z myślą o drobnych przedsiębiorcach poszukujących prostego i praktycznego samochodu dostawczego z otwartym nadwoziem, przystosowanym do łatwej zabudowy w zależności od potrzeb.

Przez producenta oferowane są zabudowy typu Cargobox przygotowane dla modeli z silnikami 1.6 84 KM i 1.5 dCi 75 KM. Ich atutem jest przede wszystkim możliwość zabezpieczenia i zamknięcia przestrzeni ładunkowej, co pozwala na szersze zastosowanie samochodu do przewozu towarów i dostaw np. w mieście.

Nadbudowa jest wykonana z białego żelkotu (rodzaj żywicy) Jej długość wynosi 1730 mm, wysokość 810 mm, a jej waga to 40 kg. Klapa tylna jest zrobiona ze szkła hartowanego, ma zamek zamykany na klucz. Ponadto w wyposażenie nadbudowy wchodzi trzecie światło stop oraz światło wewnętrzne.

Dacia Logan pick z nadbudową Cargobox w wersji 1.6 84 KM kosztuje 32992 zł netto. Cena wersja 1.5 dCi 75 KM wynosi 37336 zł netto.

Wojciech Frelichowski
fot. Renault Polska

Dacia Logan pick-up z zabudową od 33 tys. zł
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Dacia Logan pick-up z zabudową od 33 tys. zł

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości