Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Dacia Logan z dodatkami

Data publikacji: Autor: (mp)

Fot. Renault

Renault wzbogaciło ofertę Dacii Logan oferowanej na naszym rynku. Samochód można kupić w wersji Pioneer, której ceny zaczynają się od 27 900 zł. Dodatkowo klienci otrzymują trzyletnią gwarancję z limitem 100 tys. km. Fot. Renault

 

Dacia Logan sprzedawana jest na polskim rynku w trzech wariantach wyposażenia: Access, Ambiance i Laureate. Seria specjalna Pioneer wyposażona dodatkowo w radiootwarzacz CD oferowana jest do wszystkich wersji Logana.   

 

Od 9 maja 2005 r. Dacia Logan objęta jest trzyletnią gwarancją producenta. Dotyczy to również wszystkich samochodów wydanych po 1 maja 2005 r. Klienci, którzy wcześniej kupili Dacię, otrzymają przedłużenie dotychczas obowiązującej dwuletniej gwarancji do okresu czterch lat.

 

Od momentu wprowadzenia na rynek polski sprzedano ponad 800 Dacii Logan. Największą popularnością cieszy się najbogatsza wersja wyposażeniowa Laureate (ponad 50 proc. udziału w sprzedaży).

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Komentarze

  • www.tipoklub.tk (gość)

    Cos mi sie zdaje, ze Lanos z nowa cena pomiesza szyki Loganowi :)

  • frostschen (gość)

    Logan w najtanaszej wersji okropnie wygląda - te zderzaki, podobnie wygląda Fabia z czarnymi nie lakierowanymi zderzakami. Chociaż dobrze, że w Polsce są kupowane te lepsze wersje.

  • kowi (gość)

    dacia to najlepszy woz pod sloncem, silnik 1.4 osiaga od 190 do 200 km/h malo pali i ma duzy bagaznik,i dobrze zestrojona skrzynie biegow.Wysoko sie siedzi, dobrze widac dziury

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości