Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Dacia rusza na podbój Izraela

Data publikacji: Autor: (ip)

Dacia Duster / Fot. Dacia W Tel Awiwie otwarto pierwszy punkt sprzedaży Dacii w Izraelu. Na izraelskim rynku pojawią się cztery jej modele: Duster, Sandero Stepway, Lodgy i Dokker.

Dacia Duster / Fot. Dacia Dacia kontynuuje swój rozwój w krajach basenu Morza Śródziemnego, wchodząc teraz na rynek izraelski.

Sprzedażą samochodów i obsługą posprzedażną będzie się zajmować firma Carasso Motors, wieloletni partner Grupy Renault w Izraelu. Począwszy od bieżącego roku Dacia planuje otwarcie dwóch niezależnych punktów sprzedaży przeznaczonych wyłącznie dla tej marki, a także kilku biur sprzedaży w starannie wybranych salonach Renault na terenie całego kraju.

Nasze partnerstwo z Grupą Renault trwa już od 65 lat – powiedział Itzik Weitz, prezes Carasso Motors. – Obecnie marka Renault w Izraelu przeżywa wzrost i w tym roku osiągnie 4,2% udziału w rynku. Wprowadzenie do sprzedaży Dacii umożliwi nam stworzenie nowej oferty, która będzie stanowić uzupełnienie gamy obecnych modeli.

Proponując w bardzo przystępnych cenach samochody niezawodne, wygodne, z nowoczesnym wyposażeniem, Dacia na pewno znajdzie swoje miejsce na rynku izraelskim – stwierdził François Mariotte, dyrektor handlowy Dacii. – To prosta i przejrzysta obietnica, która umożliwi Dacii zbudowanie zaufania do marki.

W nowym salonie urządzonym w barwach Dacii klienci mogą obejrzeć i zamówić nowe modele Dustera, Sandero Stepway, Lodgy i Dokkera. Tak jak w innych krajach, samochody sprzedawane w Izraelu są objęte gwarancją na okres 3 lat / przebieg 100 000 km.

Po Wielkiej Brytanii, Irlandii, Danii, Norwegii, Cyprze i Malcie w roku 2013, Izrael jest 44. krajem, w którym marka Dacia została wprowadzona do sprzedaży.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości