Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Demolowała autem stację benzynową. "W opony strzelaj", krzyczeli świadkowie do policjantów (video)

Data publikacji: Autor: Mariusz Michalak / TVN24 /x-news

Fot. TVN24 /x-news Kierująca srebrnym BMW kobieta zdemolowała stację benzynową w Rymaniu w zachodniopomorskiem. 37-latka wjechała samochodem w budynek, była bliska potrącenia policjanta. Funkcjonariusze oddali strzały, ale nie udało im się zatrzymać kobiety, sama zgłosiła się na policję.

Świadkowie, którzy widzieli całe zdarzenie, opisują sceny na stacji paliw jako chaotyczne. - Huk słyszeliśmy straszny. Dobiegliśmy do okna i zobaczyliśmy, że szyby się sypią. Auto wjechało do sklepu, później wycofała ta pani. Oni tam strzelali, krzyczeli. Widziałam, jak pan chciał jej wybić szybę, ale nie pękła i pani wycofała i odjechała - opowiada jedna z kobiet.

"Strzelaj w opony!", "nie strzelaj, trafisz w dystrybutor" – krzyczeli do policjantów zszokowani świadkowie niebezpiecznego zachowania kobiety w bmw na stacji paliw w Rymaniu na Pomorzu Zachodnim.

Kobieta zachowywała się zupełnie nieprzewidywalnie i dwukrotnie wjechała w budynek sklepu stacji. Nie reagowała na wezwania funkcjonariuszy, a swoimi manewrami zagrażała wszystkim wokół.

Zobacz także: Jak oszczędzać paliwo?

Policjanci usiłowali dostać się do auta, wybijając szybę w samochodzie, ale to się nie udało. Gdy kobieta znów ruszyła z piskiem opon, oddali kilka strzałów w kierunku auta. Wtedy kierująca uciekła z miejsca zdarzenia.

Funkcjonariusze badają okoliczności zdarzenia i próbują ustalić powody zachowania kierującej bmw. Ocenione zostanie także użycie broni przez policjantów. Alicja Śledziona, rzecznik prasowy zachodniopomorskiej policji apeluje, by nie oceniać postawy policjantów na podstawie „wyrywkowego filmiku” i podkreśla, że najważniejsze jest to, że nikt nie ucierpiał.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

 • Darek (gość)

  *Instrybutor!

 • Darek (gość)

  *Instrybutor!

 • Darek (gość)

  *Instrybutor!

 • Ktoś (gość)

  A policjanci coś nie trybili co się dzieje.. Jak to nasza policja

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości