Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 38932 opinie. Oceń swoje auto Zamknij

Premiery / Samochody osobowe

Detroit 2016. Acura pokaże model Precision

Data publikacji: Autor: (mm)

Japończycy nie przedstawili wielu szczegółów.  Nie jest potwierdzone, czy auto ma szansę w przyszłości wejść do produkcji. Na konkrety musimy jednak jeszcze poczekać, ale pod sercem pojazdu prawdopodobnie będzie układ hybrydowy / Fot.  Acura Acura przygotowuje się do styczniowego salonu samochodowego w Detroit. Podczas imprezy pokazany zostanie koncepcyjny model Precision. Co dotychczas o nim wiemy?

Japończycy nie przedstawili wielu szczegółów.  Nie jest potwierdzone, czy auto ma szansę w przyszłości wejść do produkcji. Na konkrety musimy jednak jeszcze poczekać, ale pod sercem pojazdu prawdopodobnie będzie układ hybrydowy / Fot.  Acura Obecnie mamy do czynienia z pierwszą zapowiedzią nowości. Wynika z niej, że koncpcyjne auto to sportowe coupe. Niewykluczone, że będzie czterodrzwiowe.

Zobacz także: Trener Artura Sobiecha podał się do dymisji

Japończycy nie przedstawili wielu szczegółów.  Nie jest potwierdzone, czy auto ma szansę w przyszłości wejść do produkcji. Na konkrety musimy jednak jeszcze poczekać, ale sercem pojazdu prawdopodobnie zostanie układ hybrydowy.

Salon samocodowy w Detroit rozpocznie się 11 stycznia 2016 roku.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Acura dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Acura Cena