Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 39047 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Premiery / Samochody osobowe

Detroit 2016. Audi H-tron Quattro Concept

Data publikacji: Autor: (mm)

Audi H-tron Quattro Concept zostało wyposażone w systemy autonomicznej jazdy i zdalnego parkowania. Samochód może samodzielnie jechać z prędkością do 60 km/h / Fot. Audi Podczas targów motoryzacyjnych w Detroit, Audi prezentuje koncepcyjny model H-tron Quattro. Samochód ma mieć duży zasięg i krótki czas tankowania wodoru.

Audi H-tron Quattro Concept zostało wyposażone w systemy autonomicznej jazdy i zdalnego parkowania. Samochód może samodzielnie jechać z prędkością do 60 km/h / Fot. Audi Pojazd został wyposażony w elektryczne silniki, dla których źródłem napędu są ogniwa paliwowe zasilane wodorem. Jedna z jednostek znajduje się na przedniej osi i dostarcza 122 KM, a drugi z tyłu pojazdu generuje 190 KM. Moc jak wskazuje nazwa trafia na cztery koła.

Zobacz także: Detroit 2016. Audi A4 allroad quattro B9

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje poniżej 7 sekund. Napełnienie zbiornika wodoru trwa 4 minuty, natomiast zasięg wynosi nawet 600 km.

Audi H-tron Quattro Concept zostało wyposażone w systemy autonomicznej jazdy i zdalnego parkowania. Samochód może samodzielnie jechać z prędkością do 60 km/h, a rozwiązania te w 2017 roku mają trafić na pokład modelu A8.

Audi H-tron Quattro Concept zostało wyposażone w systemy autonomicznej jazdy i zdalnego parkowania. Samochód może samodzielnie jechać z prędkością do 60 km/h / Fot. Audi

Audi H-tron Quattro Concept zostało wyposażone w systemy autonomicznej jazdy i zdalnego parkowania. Samochód może samodzielnie jechać z prędkością do 60 km/h / Fot. Audi

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Ron_K (gość)

    Zasięg 600m? m to mile? Bo w metrach to za..cie dużo ;-)

  • krak (gość)

    http://www.michelinchallengedesign.com/the-challenge-archives/2016-mobility-for-all/2016-showcase-of-selected-entrants/ studenci z krakowskiej ASP wśród zwycięzców, polska młodzież jak zwykle on TOP!!!!!

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Audi zdjęcia

Audi dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Audi opinie

Oceń swoje auto

Audi Cena