Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 36762 opinie. Oceń swoje auto Zamknij

Premiery / Samochody osobowe

Detroit 2016. Koncepcyjna Kia Telluride

Data publikacji: Autor: (mm)

Za napęd odpowiada 3,5-litrowymotor GDI V-6 oraz silnik elektryczny o łącznej mocy 400 KM (270 + 130 KM). Zużycie paliwa jak twierdzi producent nie przekracza 8 l/100 w cyklu średnim. Moc napędu przenoszona jest na wszystkie koła przy pomocy zaawansowanego układu AWD / Fot. Kia Jak będą prezentować się przyszłe SUV-y koreańskiej marki? Kierunek pokazuje koncepcyjny model Telluride, który debiutuje w Detroit.

Za napęd odpowiada 3,5-litrowymotor GDI V-6 oraz silnik elektryczny o łącznej mocy 400 KM (270 + 130 KM). Zużycie paliwa jak twierdzi producent nie przekracza 8 l/100 w cyklu średnim. Moc napędu przenoszona jest na wszystkie koła przy pomocy zaawansowanego układu AWD / Fot. Kia Samochód bazuje na obecnie stosowanej płycie podłogowej i może pomieścić 7 osób. Drzwi przednie oraz tylne otwierają się pod katem 90 stopni w przeciwstawnych kierunkach. Wysokość 180 mm, szerokość 2009 mm i długość 5001 mm oznacza, iż koncept Telluride przekracza wymiary aktualnej Kia Sorento.

Za napęd odpowiada 3,5-litrowy motor GDI V-6 oraz silnik elektryczny o łącznej mocy 400 KM (270 + 130 KM). Zużycie paliwa jak twierdzi producent nie przekracza 8 l/100 w cyklu średnim. Moc napędu przenoszona jest na wszystkie koła przy pomocy zaawansowanego układu AWD.

Zobacz także: Podatek Religi powróci. Za co kierowcy zapłacą drożej?

Koncept został wyposażony m.in. w technologię Swipe Command. Interaktywna opaska umieszczona na środkowej konsoli przed  siedzeniami drugiego rzędu, umożliwia przegląd multimediów za pomocą prostego przesunięcia dłoni.  

Obecnie nie ma konkretnych planów wprowadzenia modelu Telluride do produkcji.

Za napęd odpowiada 3,5-litrowymotor GDI V-6 oraz silnik elektryczny o łącznej mocy 400 KM (270 + 130 KM). Zużycie paliwa jak twierdzi producent nie przekracza 8 l/100 w cyklu średnim. Moc napędu przenoszona jest na wszystkie koła przy pomocy zaawansowanego układu AWD / Fot. Kia

Za napęd odpowiada 3,5-litrowymotor GDI V-6 oraz silnik elektryczny o łącznej mocy 400 KM (270 + 130 KM). Zużycie paliwa jak twierdzi producent nie przekracza 8 l/100 w cyklu średnim. Moc napędu przenoszona jest na wszystkie koła przy pomocy zaawansowanego układu AWD / Fot. Kia

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

 • cinu (gość)

  z tylu volvo z przodu gowno... ogolnie paskudny az zal w dupie sciska

 • miki (gość)

  Oni już chyba nie wiedzą z kogo zżynać teraz mają oko na VOLVO po prostu żenada,

 • au (gość)

  jak nic xc90 w lipnym wydaniu

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Kia zdjęcia

Kia dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Kia opinie

Oceń swoje auto

Ogłoszenia z gratka.pl

Kia Cena

Części dla marki Kia

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

659 zł