Wszystko
o samochodach

Premiery / Samochody osobowe

Dłuuugi Phantom

Data publikacji: Autor: (mp)

Fot.Rolls-Royce Okazuje się, że nie tylko Audi zamierza podbić chiński rynek przedłużoną wersją jednego z modeli. Szykuje się do tego także Rolls-Royce.

Okazuje się, że nie tylko Audi zamierza podbić chiński rynek przedłużoną wersją jednego z modeli. Szykuje się do tego także Rolls-Royce z najnowszym Phantomem.Fot.Rolls-Royce

 

Specjalna edycja Phantoma przeznaczona jedynie dla klientów z Państwa Środka jest dłuższa od standardowej o 25 cm. Zwiększenie rozstawu osi zapewniało pasażerom siedzącym z tyłu jeszcze więcej miejsca.

 

Fot.Rolls-Royce Samochód wyposażony jest w silnik V12 o pojemności 6,75 l. Na rozpędzenie się od 0 do 100 km/h pojazd potrzebuje zaledwie 5,9 sekundy.

 

Premiera przedłużanego Phantoma odbędzie się na wystawie motoryzacyjnej w Szanghaju rozpoczynającej się 21 kwietnia. Auto zostanie wprowadzone do sprzedaży w Chinach w drugiej połowie 2005 r.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Komentarze

 • ryry (gość)

  po co im dłuższe auta skoro sa od nas mniejsi??

 • jj (gość)

  to była kaszana a teraz będzie dłuuga kaszana

 • zbych (gość)

  fakt, chinczycy sa od nas mniejsi, ale za to jest ich wiecej:) pewnie dlatego chca duze auta by mozna bylo przewiezc na chinski targ cala chinska rodzine wraz z dobytkiem, kozy, swinki itd:))

 • kapelusznik (gość)

  Zbych, ty się z Chińczykow nie śmiej, wyobraź sobie jaką można zrobić imprezkę w takim przedłużonym aucie z kilkoma małymi Chinkami...

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości