Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 38867 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Serwisy Specjalne / Tuning

Dobry występ Trolla - Paweł Trela stanął na podium

Data publikacji:

Fot. archiwum Pawła Treli Paweł zajął pierwsze miejsce w inauguracyjnej, pierwszej rundzie Driftingowych Mistrzostw Polski sezonu 2016, która odbyła się w miniony weekend na warszawskim Bemowie.

Fot. archiwum Pawła TreliW finale zmierzył się z Wojtkiem Goździewiczem. Na trzecim stopniu podium stanął Jakub Przygoński. Troll przez cały weekend jeździł powtarzalnie i na wysokim poziomie. Był też najszybszym zawodnikiem, osiągając najwyższą prędkość inicjacji driftu.

W serii kwalifikacyjnej Trela ustąpił miejsca jedynie Kubie Przygońskiemu. W finałach z udziałem najlepszej szesnastki nie pozostawił jednak żadnych złudzeń. Dwukrotnie goniąc odrabiał z nawiązka straty z pierwszych przejazdów. To już drugie podium Trolla w tym sezonie. Dwa tygodnie temu w Poznaniu, Paweł zajął trzecie miejsce pod czas zawodów Drift Masters Grand Prix.

Wysoką dyspozycję Paweł chce potwierdzić już w połowie kwietnia (13-14.05) na jednym z najszybszych obiektów w Polsce - Torze Kielce podczas drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski połączonych z zawodami międzynarodowej ligi King of Europe.

Fot. archiwum Pawła Treli

Fot. archiwum Pawła Treli

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Opel GT dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Części dla marki Opel

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

350 zł