Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Doceniany Jaguar

Data publikacji: Autor: (mp)

Fot. Jaguar Marka Jaguar zajmuje pierwsze miejsce w rankingu satysfakcji z zakupu auta prowadzonym przez firmę J.D. Power and Associates.

Marka Jaguar zajmuje pierwsze miejsce w rankingu satysfakcji z zakupu auta (SSI - Sales Satisfaction Index) prowadzonym przez firmę J.D. Power and Associates.Fot. Jaguar

 

Ranking bazuje na odpowiedziach udzielanych w ankiecie przez niemal 40 tys. klientów nabywających nowe samochody, którzy oceniają zakupione pojazdy.

- Wyniki rankingu SSI są bardzo satysfakcjonujące zarówno Fot. Jaguar dla firmy Jaguar, jak i jej dilerów. To dowód naszego zaangażowania w oferowanie klientom najwyższej klasy doświadczenia i skupiania się na uszczęśliwianiu nabywców – powiedział Mike O'Driscoll, prezydent Aston Martin Jaguar Land Rover North America.

 

Korzenie Jaguara sięgają 1922 r., kiedy to założono firmę Swallow Sidecar produkującą nadwozia samochodów osobowych. W 1945 r. zmieniła ona nazwę na Jaguar. Od 1989 r. firma należy do koncernu Forda. Obecnie wytwarza cztery modele: X-Type, S-Type, XJ i XK.

 

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości