Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje Artykuł sponsorowany

Droga naprawa samochodu? Rozłóż ją na raty!

Data publikacji: Autor: materiał informacyjny

Przed sezonem zimowym czeka Cię remont silnika, wymiana łańcucha rozrządu lub inna kosztowna naprawa? Teraz możesz odciążyć domowy budżet i rozłożyć ją na raty! Dzięki webowej wersji aplikacji ProfiAuto za naprawy w wybranych warsztatach sieci ProfiAuto Serwis zapłacisz ratalnie. To absolutna nowość na rynku serwisów niezależnych! Jako pierwsi mogą z niej skorzystać mieszkańcy okolicznych miejscowości.

Fot. ProfiAuto Przed sezonem zimowym czeka Cię remont silnika, wymiana łańcucha rozrządu lub inna kosztowna naprawa? Teraz możesz odciążyć domowy budżet i rozłożyć ją na raty! Dzięki webowej wersji aplikacji ProfiAuto za naprawy w wybranych warsztatach sieci ProfiAuto Serwis zapłacisz ratalnie. To absolutna nowość na rynku serwisów niezależnych! Jako pierwsi mogą z niej skorzystać mieszkańcy okolicznych miejscowości.

Płatność ratalna to nowa opcja dostępna dla użytkowników aplikacji ProfiAuto.

Aplikacja ProfiAuto z modułem ProfiAuto Pay umożliwia umówienie się na naprawę, kontakt z mechanikiem, śledzenie przebiegu usługi serwisowej i płatność za nią zdalnie. Teraz ten pakiet korzyści został uzupełniony o kolejną przełomową możliwość – płatności ratalne.

Skorzystaj z webowej wersji aplikacji ProfiAuto dostępnej na https://uslugi.profiauto.pl/login i zyskaj:

  • standard proponowany dotychczas głównie przez Autoryzowane Stacje Obsługi, teraz dostępny także w wybranych serwisach niezależnych,
  • możliwość rozłożenia płatności za usługę serwisową na okres od 3 do 48 miesięcy,
  • minimalna wartość płatności rozkładanej na raty to 50 złotych, maksymalna: 10 000 złotych,
  • koszt kredytu to jedynie 1% do raty,
  • miesięczne zobowiązanie obliczysz za pomocą kalkulatora kredytowego na stronie: https://profiauto.pl/aplikacja/naprawa-na-raty.

Kliknij TUTAJ i przekonaj się, jakie to proste!

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości