Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Drogowcy już planują wiosenne remonty

Data publikacji: Autor: (mm) / ZDM

Fot. Archiwum Choć zima w pełni, warszawski Zarząd Dróg Miejskich już planuje wiosenne remonty. Pierwsze frezowania w nowym sezonie przeprowadzone zostaną na Targówku i Bemowie.

ZDM zlecił przeprowadzenie prac remontowych na 3 ulicach. Sezon remontowy rozpocznie się od remontu nawierzchni ulic: Radzymińskiej (jezdnia zachodnia na odcinku Bystra-Młodzieńcza; jezdnia wschodnia na odcinku Bystra-Bukowiecka), Człuchowskiej (obie jezdnie od ul. Lazurowej do ul. Powstańców Śląskich) i Krasnobrodzkiej (na całej długości). Te prace są zaplanowane na 7 weekendów, gdy tylko ustąpi zima.

W kolejce czekają już następne drogi. Aby lepiej przygotować się do sezonu remontowego, w ubiegłym roku ZDM zlecił opracowanie technologii naprawy i wzmocnienia nawierzchni 55 ulic w całym mieście, w tym także wspomnianych trzech ulic. Wszystko po to, aby maksymalnie zwiększyć trwałość przeprowadzonego remontu.

Redakcja poleca:

Najładniejsze auta zza żelaznej kurtyny
Czy wirtualny alkomat jest wiarygodny?
To trzeba wiedzieć o nawigacji

Prace będą prowadzone na zasadzie weekendowego frezowania, z ewentualnym wydłużeniem w przypadku konieczności rozszerzenia zakresu robót. Na to, ile z tych ulic zostanie wyremontowanych w tym roku, wpływają możliwości finansowe a także koordynacja remontów z pracami przy instalacjach podziemnych.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości