Wszystko
o samochodach

Motociekawostki / Warto wiedzieć

"Drogówka" szkoliła się na torze motocrossowym

Data publikacji: Autor: KWP w Bydgoszczy

Fot. Policja.pl Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego w Bydgoszczy ponownie mieli możliwość szkolić się na torze motocrossowym „Plebanka”, należącym do WKM Więcbork. W warsztatach brało udział jedenastu bydgoskich funkcjonariuszy. Była to również doskonała okazja do sprawdzenia umiejętności technicznych młodych policjantów.

Fot. Policja.plTegoroczne szkolenie przeprowadzili Daniel Szwemin i Mirosław Krakowski, którzy przybliżyli specyfikę motocykli crossowych. Udzieli też kilku wskazówek na temat prowadzenia motocykla na torze. Było to kolejne tego typu szkolenie dla funkcjonariuszy bydgoskiej „drogówki”.

Mundurowi, dzięki uprzejmości i zaangażowaniu, a także chęci podzielenia się doświadczeniem osób z klubu WKM Więcbork, mieli możliwość sprawdzić i doskonalić swoje umiejętności na trudnym terenie, który tworzy tor motocrossowy. Dla policjantów była to kolejna cenna lekcja, która niewątpliwie przyczyni się do podwyższenia techniki jazdy na innego rodzaju „maszynie”. Uczestnicy zakończyli szkolenie bogatsi o kolejne doświadczenie.

Szczególne podziękowania dla prowadzących szkolenie, którzy przyczynił się do jego zorganizowania oraz dla zawodników klubu WKM Więcbork: Michała Domeradzkiego, Marka Śnieg i Adama Nowackiego, którzy udostępnili prywatny sprzęt do przeprowadzenia instruktażu.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości