Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Drzewko za oponę

Data publikacji: Autor: (K.N.)

Oddaj zużyte opony a otrzymasz roślinkę

Kto ma zużyte, niepotrzebne opony, może się stać właścicielem pięknego drzewka. Sztuka za sztukę. Taką zamianę umożliwia Klub Dżentelmena Szos w Gdańsku, organizując zbiórkę zużytych opon, zaśmiecających naturalne środowisko.

 

- Już 20 marca rozpoczynamy pierwszą edycję akcji "Drzewko za oponę" - mówi Bogdan Kwapisiewicz, prezes Klubu Dżentelmena Szos. To przedsięwzięcie będzie realizowane na takich samych zasadach jak "Drzewko za akumulator". Mam nadzieję, że obecne przedsięwzięcie cieszyć się będzie równie dużym zainteresowaniem.

 

Akcja odzyskiwania opon potrwa do 3 kwietnia br. Centrum zbiórki będzie się znajdować w firmie Auto Gum, przy ulicy Hynka w Gdańsku Zaspie. Współorganizatorami są: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych, spółka Ekola - Organizacja Odzysku Odpadów i Opakowań oraz Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku.

 

Głównym celem jest zbiórka zużytych opon na Zaspie, Przymorzu i Żabiance. Właściciel Auto Gumu postanowił osobiście zbierać opony z terenu tych osiedli, wykorzystując własny samochód.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości