Wszystko
o samochodach

Premiery / Samochody osobowe

DS uzupełnia gamę. Oto wersja Performance Line

Data publikacji: Autor: (ip)

Wersja jest oferowana z czarnym dachem połączonym z określoną paletą kolorów nadwozia (7 kolorów w przypadku DS 3, 6 dla DS 4 i 5 dla DS 5). Nowe, duże koła w czarnym, lśniącym kolorze (17, 18 lub 19 cali, zależnie od modelu) z logo „DS” na karminowym tle dodatkowo podkreślają ekskluzywny charakter i osobowość tej wersji / Fot. DS Powstała nowa linia DS Performance Line dostępna we wszystkich modelach DS. Co ją wyróżnia?

Zarówno DS 3, DS 3 CABRIO, DS 4, jaki i DS 5 – każdy z modeli należących do linii „PERFORMANCE Line” jest rozpoznawalny już na pierwszy rzut oka. Wersja jest oferowana z czarnym dachem połączonym z określoną paletą kolorów nadwozia (7 kolorów w przypadku DS 3, 6 dla DS 4 i 5 dla DS 5). Nowe, duże koła w czarnym, lśniącym kolorze (17, 18 lub 19 cali, zależnie od modelu) z logo „DS” na karminowym tle dodatkowo podkreślają ekskluzywny charakter i osobowość tej wersji. 

Naklejka na masce jest wykończona w kolorach karminowym, białym i złotym – czyli barwach DS PERFORMANCE.  Podobnie lusterka boczne i tylny spojler. Unikalne oznaczenia „DS PERFORMANCE Line” zdobią również przednie drzwi.  

Redakcja poleca:

Check engine. Co oznacza kontrolka silnika?
Mandatowy rekordzista z Łodzi
Używany Seat Exeo. Wady i zalety?

Na potrzeby specjalnej edycji stworzona została tapicerka z groszkowanej skóry i tkaniny Dinamica. Siedzenia zostały zdobione wewnętrznymi szwami w akcentach kolorystycznych: karminowym, białym i złotym. Podobna, subtelna kombinacja kolorów zdobi również – w postaci przeszyć – wewnętrzną stronę drzwi, osłonę dźwigni zmiany biegów, koło kierownicy. A w DS3 i DS 5 także osłonę nad tablicą rozdzielczą. Ponadto oparcia przednich foteli wzbogacono ekskluzywnym dodatkiem w postaci wyszywanego napisu „DS PERFORMANCE Line”.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości