Wszystko
o samochodach

Motocykle / Motocykle

Ducati Diavel i Diavel Carbon do serwisów

Data publikacji: Autor: Karol Biela

Ducati Diavel i Diavel Carbon do serwisów Właściciele tegorocznej nowości, Ducati Diavel oraz wersji Diavel Carbon, muszą zgłosić się do serwisów w celu usunięcia dwóch usterek technicznych.

Inter Cars S.A. z siedzibą w Nadarzynie, importer włoskich motocykli Ducati, poinformował, iż modele Ducati Diavel i Ducati Diavel Carbon,mogą stwarzać zagrożenie dla użytkowników.

W niektórych egzemplarzach Diavela oraz Diavela w wersji Carbon zostało zastosowane niewłaściwe mocowanie nóżki bocznej, co może powodować jej wygięcie, a w szczególnych wypadkach złamanie i wywrotkę zaparkowanego motocykla.

Ponadto w niektórych egzemplarzach zastosowano również złe mocowanie tablicy rejestracyjnej, które może powodować jej odczepienie się w czasie jazdy, co stanowić zagrożenie w ruchu drogowym. Akcja serwisowa dotyczy 15 sztuk sprzedanych w Polsce.

Inter Cars S.A. zapewnił, że dystrybutorzy otrzymali informację o usterce i sukcesywnie będą kontaktować się telefonicznie, mailowo lub listownie z nabywcami oraz zapraszać ich do najbliższego serwisu w celu usunięcia stwierdzonej usterki.

Fot. Ducati

Ducati Diavel i Diavel Carbon do serwisów
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Ducati Diavel i Diavel Carbon do serwisów

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości