Wszystko
o samochodach

Premiery / Samochody osobowe

Ekspansja Suzuki

Data publikacji: Autor: łm

fot. Suzuki Suzuki Motor Poland przygotowała 3 nowości: debiutujący na naszym rynku model Liana, specjalną edycję Grand Vitary i 3-drzwiową wersję tego modelu. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom do Polski nie będzie sprowadzany Alto.

Suzuki Motor Poland przygotowała 3 nowości: debiutujący na naszym rynku model Liana, specjalną edycję Grand Vitary i 3-drzwiową wersję tego modelu. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom do Polski nie będzie sprowadzany Alto.

 

fot. Suzuki Na początku maja będzie dostępna specjalna edycja modelu Grand Vitara 4x4 z silnikiem 2.0 l. Będzie to seria składająca się ze 100 specjalnie oznakowanych egzemplarzy. Samochody są ekskluzywnie wyposażone m.in. w skórzaną tapicerkę siedzeń, pokryte skórą koło kierownicy oraz chromowane klamki wewnętrzne i zewnętrzne.

Auto będzie do nabycia w cenie 91 600 zł.

 

Pod koniec maja Suzuki Motor Poland wprowadza do sprzedaży 3-drzwiową wersję Grand Vitary 4x4 (na zdjęciu po prawej) z silnikiem benzynowym 1.6 o mocy 94 KM.

Wśród elementów seryjnego wyposażenia znalazły się m.in. wspomaganie układu kierowniczego, elektronicznie podnoszone i opuszczane szyby, centralny zamek, układ ABS, poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera. Przewiduje się, że cena tej wersji wyniesie 69 900 zł.

 

fot. Suzuki Od lipca dostępny też będzie model Liana z nadwoziem hatchback i sedan (na zdjęciu po lewej). Pierwotnie do sprzedaży miał trafić Alto, ale zmieniły się plany dystrybucyjne. Samochód jest napędzany silnikiem o pojemności 1,6 l i mocy 106 KM.

 

Auto zostało wyposażone m.in. w klimatyzację, ABS, cztery poduszki powietrzne, wzmocnienia boczne drzwi, elektrycznie sterowane szyby w czterech drzwiach i centralny zamek ze zdalnym sterowaniem.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości