Wszystko
o samochodach

Aktualności / Imprezy

Ferrari. Czy to auto na polskie drogi?

Data publikacji: Autor: (mm) TVN Turbo/x-news

Fot. Archiwum Ferrari Corsa Baltica to impreza dla właścicieli aut legendarnej włoskiej marki, podczas której uczestnicy przejeżdżają przez całą Polskę z południa na północ. To międzynarodowe wydarzenie, ale jak się okazało duża część supersamochodów miała polskie tablice.

Ryk silnika Ferrari elektryzuje każdego miłośnika motoryzacji. Ci mieli okazję zobaczyć ponad 30 egzemplarzy aut tej marki, gdyż samochody zawitały na chwilę do Warszawy w ramach imprezy Ferrari Corsa Baltica.

Redakcja poleca:

Volkswagen Sharan. Jak sprawdza się w trasie?
Najmocniejsze auta hybrydowe
Ubezpieczenie OC. Branża motoryzacyjna chce zmian w przepisach


- Ferrari Corsa Baltica to impreza dla klientów, posiadaczy i pasjonatów marki Ferrari - wyjaśnia Michał Maske z Ferrari Warszawa. Kawalkada kolorowych aut ruszyła z Katowic i przyjechała do Warszawy. Następnie odwiedziła Olsztyn i przez Mazury dotarła do Sopotu.

Zobaczyć można było wiele modeli tej marki np. Ferrari 458 Italia, Ferrari GTB, 458 Speciale, 599 GTO, 360 Modena Spider czy limitowane Ferrari F12tdf. Wiele osób uważa, że jazda takimi autami po polskich drogach nie ma sensu. - Ferrari nie jest na polskie drogi? Według mnie to mit. Mamy w Polsce świetne drogi i jedne z lepszych autostrad w Europie. Nie uważam, aby jeździło się po nich gorzej jak w innym kraju - zaznacza Wiktor, uczestnik imprezy.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości