Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 39039 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Premiery / Samochody osobowe

Ferrari GTC4Lusso. Model FF po zmianach

Data publikacji: Autor: (mm)

Pod maską pracuje jednostka V12 o pojemności 6,3 l, która oferuje 680 KM mocy. Moc trafia na wszystkie koła za pomocą zmodyfikowanego napędu AWD. W jego skład wchodzą m.in. skrętne tylne koła / Fot. Ferrari Włosi postanowili zmienić model FF. Wiadomo, że wiele elementów wymieniono na nowe, a nowa jest także nazwa - Ferrari GTC4Lusso.

Pod maską pracuje jednostka V12 o pojemności 6,3 l, która oferuje 680 KM mocy. Moc trafia na wszystkie koła za pomocą zmodyfikowanego napędu AWD. W jego skład wchodzą m.in. skrętne tylne koła / Fot. Ferrari Zmieniono m.in. przedni zderzak, błotniki, maskę, a także tylny zderzak z dyfuzorem. Nowa jest klapa bagażnika, natomiast na drzwiach i błotnikach możemy dostrzec inne przetłoecznia. Do dyspozycji kierowców jest 10,25 calowy ekran HD, a wyświetlacz umieszczony został także przed pasażerem. Zdecydowano się pomniejszyć kierownicę.

Zobacz także: Genewa 2016. Citroen Spacetourer Hyphen

Pod maską pracuje jednostka V12 o pojemności 6.3 l, która oferuje 680 KM mocy. Moc trafia na wszystkie koła za pomocą zmodyfikowanego napędu AWD. W jego skład wchodzą m.in. skrętne tylne koła.

Więcej szczegółów poznamy w momencie premiery, którą zaplanowano na marcowy salon samochodowy w Genewie.

Pod maską pracuje jednostka V12 o pojemności 6,3 l, która oferuje 680 KM mocy. Moc trafia na wszystkie koła za pomocą zmodyfikowanego napędu AWD. W jego skład wchodzą m.in. skrętne tylne koła / Fot. Ferrari

Pod maską pracuje jednostka V12 o pojemności 6,3 l, która oferuje 680 KM mocy. Moc trafia na wszystkie koła za pomocą zmodyfikowanego napędu AWD. W jego skład wchodzą m.in. skrętne tylne koła / Fot. Ferrari

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Ferrari zdjęcia

Ferrari dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości