Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 38652 opinie. Oceń swoje auto Zamknij

Premiery / Samochody osobowe

Fiat 500 i Panda Hybrid. Co zmienia nowy pakiet D-Fence?

Data publikacji: Autor: Mariusz Michalak

Pakiet ochronny D-Fence będzie wprowadzany we wszystkich modelach Fiata. Początkowo trafił do modeli 500 i Panda. 

Fot. Fiat Pakiet ochronny D-Fence będzie wprowadzany we wszystkich modelach Fiata. Początkowo trafił do modeli 500 i Panda.

Pakiet D-Fence pomaga chronić i dezynfekować wnętrze samochodu, zapewniając komfort podróżowania. Pakiet ochronny D-Fence składa się z trzech elementów wybranych przez Mopar (marka Grupy FCA obejmująca usługi serwisowe, części zamienne i akcesoria oraz wszechstronną obsługę klientów FCA), które stosowane razem pomagają dbać o czystość i higienę w kabinie samochodu. 

  • Pierwszy element to filtr kabinowy wysokociśnieniowy z grupy produktów Premium, zapobiegający przenikaniu zanieczyszczeń z zewnątrz: blokuje drobne cząsteczki i pochłania 100% alergenów, a także zmniejsza o 98% tworzenie się pleśni i bakterii. Filtr kabinowy, umieszczony między wlotem powietrza a kabiną, oczyszcza strumień powietrza napływającego z zewnątrz do systemu klimatyzacji i wentylacji.
  • Drugi element to oczyszczacz powietrza, który umieszczany jest w kabinie samochodu, ale ponieważ jest to urządzenie przenośne, może być wykorzystywany również w domu. Wyposażony w filtr HEPA, oczyszcza powietrze w kabinie, filtrując je i zatrzymując mikrocząsteczki, jak pyłki i bakterie.
  • Trzecim elementem wchodzącym w skład pakietu ochronnego D-Fence jest mała i bardzo skutecznalampa UV CLEANER, usuwająca aż do 99% bakterii znajdujących się na powierzchniach i pomagająca zdezynfekować wszystkie najczęściej dotykane elementy w kabinie samochodu, jak kierownica, gałka dźwigni zmiany biegów i fotele.

Pakiet ochronny D-Fence jest prezentowany w ramach kampanii komunikacyjnej składającej się z serii sugestywnych filmów pokazujących jak Włosi, oraz pozostała część Europy, z jeszcze większą determinacją i zaangażowaniem powracają do normalności

Zobacz także: Dwa modele Fiata w nowej odsłonie

Pakiet ochronny D-Fence będzie wprowadzany we wszystkich modelach Fiata. Początkowo trafił do modeli 500 i Panda. 

Fot. Fiat

Pakiet ochronny D-Fence będzie wprowadzany we wszystkich modelach Fiata. Początkowo trafił do modeli 500 i Panda.

Fot. Fiat

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Fiat 500 zdjęcia

Fiat 500 dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Fiat 500 Cena

Części dla marki Fiat

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

806 zł