Wszystko
o samochodach

Premiery / Samochody użytkowe

Fiat Ducato 4x4 Expedition. Stworzony dla podróżników

Data publikacji: Autor: (mm/ip)

Pokazowy Ducato powstał na bazie wersji z długim rozstawem osi z przedłużonym zwisem i wysokim dachem. Wyposażony jest w silnik 2.3 MultiJet II o mocy 150 KM / Fot. Fiat Show Camper Van Fiat Ducato 4x4 Expedition będzie gwiazdą Targów CMT w Stuttgarcie, największych targów caravaningowych w Europie, które potrwają do 24 stycznia br. Co ma do zaoferowania pojazd?

Pokazowy Ducato powstał na bazie wersji z długim rozstawem osi z przedłużonym zwisem i wysokim dachem. Wyposażony jest w silnik 2.3 MultiJet II o mocy 150 KM / Fot. Fiat Pokazowy Ducato powstał na bazie wersji z długim rozstawem osi z przedłużonym zwisem i wysokim dachem. Wyposażony jest w silnik 2.3 MultiJet II o mocy 150 KM. Adresowany jest do osób lubiących przygody, poszukujących mocnego i zwrotnego samochodu, zapewniającego jednocześnie dużą przestronność części mieszkalnej.

Stały napęd na cztery koła jest mocną stroną modelu. Realizowany jest za pomocą sprzęgła wiskotycznego. Dodatkowo podwozie charakteryzuje się podniesionym zawieszeniem i szerokimi oponami. Dzięki tym rozwiązaniom, Ducato 4x4 Expedition jest w stanie poradzić sobie nawet w śniegu.

Redakcja poleca: Szukamy drogowych nonsensów. Zgłoś się w plebiscycie i wygraj tablet!

„Off-roadowy" charakter nie zaważył jednak na wygodzie wewnątrz samochodu. Zadbano o elementy technologiczne wyposażenia: uchwyt na tablet z gniazdkiem USB, Radio Uconnect NAV z ekranem dotykowym, z nawigacją i kamerą cofania.

Pojazd charakteryzuje się dwoma kolorami nadwozia w odcieniach szarości, podwyższonym i poszerzonym zawieszeniem oraz wieloma elementami, które pozwalają zindywidualizować gamę Ducato kamper, od metalowej osłony silnika do reflektorów z ledowymi światłami do jazdy dziennej. Dopełnieniem wyposażenia jest wciągarka z przodu oraz dach z osprzętem potrzebnym podczas wakacji z dala od utartych ścieżek. Na dachu są miejsca, po których można chodzić w przypadku potrzeby sięgnięcia na wysokość powyżej 2,5 metra.

Pokazowy Ducato powstał na bazie wersji z długim rozstawem osi z przedłużonym zwisem i wysokim dachem. Wyposażony jest w silnik 2.3 MultiJet II o mocy 150 KM / Fot. Fiat

Pokazowy Ducato powstał na bazie wersji z długim rozstawem osi z przedłużonym zwisem i wysokim dachem. Wyposażony jest w silnik 2.3 MultiJet II o mocy 150 KM / Fot. Fiat

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • dax1 (gość)

    Super! Czy ktoś jeszcze ma taki pojazd w ofercie? Oczywiscie poza VW Caddy Tramper. :)

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości