Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 37018 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Fiat Ducato zdobył w Danii tytuł „Van of the Year 2014”

Data publikacji: Autor: (ip)

Fot: Fiat W Danii, nowy Fiat Ducato otrzymując 56 punktów został nagrodzony prestiżowym tytułem „Van of the Year 2014", zachwycając jury mocnymi, a zarazem oszczędnymi silnikami, zaawansowaną technologią oraz systemami wspomagającymi jazdę i systemami bezpieczeństwa.

Dzięki wytrzymałości, trwałości i wynikającemu z nich wzrostowi wartości rezydualnej pojazdu w połączeniu z efektywnością Fot: Fiatoraz obniżeniem kosztów obsługi i części zamiennych, nowy Ducato odznacza się zaliczanymi do najniższych w swojej klasie kosztami użytkowania, co stanowi znaczący krok w kierunku optymalizacji „Całkowitego Kosztu Użytkowania", tzn. ogólnego kosztu eksploatacji pomiędzy  zakupem a sprzedażą pojazdu.

Jury, złożone z 9 dziennikarzy, tak uzasadniło swoją decyzję: „Fiat Ducato otrzymał tytuł  „Van of The Year 2014" dzięki właściwemu połączeniu odpowiedniej ceny, oszczędnych silników, możliwości dodania zaawansowanych systemów bezpieczeństwa,  świetnej ergonomii, kompletnej gamy wersji i wysokiej, widocznej jakości".

Duńskie wyróżnienie  - wręczone w zeszłym tygodniu na wyspie Fionia  - potwierdza ogromny potencjał nowego Ducato, najnowszej odsłony bestsellera, który przez 33 lata, przez 5 generacji, udowadnia, że jest najlepszym „kompanem" w podróży i „partnerem" w pracy dla ponad 2,6 miliona Klientów, którzy zdecydowali się na jego zakup począwszy od 1981 roku. Aby zachować pozycję lidera, samochód ten wyposażono w szereg nowych rozwiązań spełniających potrzeby Klientów - za sprawą nowoczesnej technologii, większej efektywności, a co za tym idzie, większego zysku dla jego użytkowników.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Fiat Ducato dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Fiat Ducato opinie

Oceń swoje auto

Ogłoszenia z gratka.pl

Fiat Ducato Cena

Części dla marki Fiat

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

806 zł