Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Fiat Grande Punto - tysiąc aut do serwisów, duża akcja naprawcza

Data publikacji: Autor: redakcja.regiomoto

Fiat Grande Punto - tysiąc aut do serwisów, duża akcja naprawcza Właściciele Fiatów Grande Punto muszą zgłosić się do serwisów. W ich autach trzeba poprawić instalację elektryczną. Teraz może dojść do zwarcia i pożaru.

Fiat Auto Poland informuje, że niektóre samochody marki Fiat Grande Punto, Fiat Grande Punto Evo, Fiat Grande Punto Van i Fiat Grande Punto Evo Van (wyprodukowane we Włoszech), mogą być niebezpieczne dla użytkowników.

We Fiatach Punto możliwe jest niezgodne ułożenie wiązki ABS. Wiązka przewodów może być zgnieciona przez obejmę mocującą podstawę akumulatora i w konsekwencji ulec uszkodzeniu, co potencjalnie stanowi ryzyko zwarcia. W sytuacjach ekstremalnych występuje ryzyko powstania pożaru.

Na polskim rynku akcją przywoławczą objętych jest 1535 samochodów (lista numerów VIN na stronach Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów).

Wszyscy klienci, który zakupili samochody objęte akcją naprawczą, są powiadamiani listownie przez pracowników autoryzowanych serwisów w celu dokonania kontroli i ewentualnego poprawnego ułożenia przewodów ABS.

Fiat Grande Punto - tysiąc aut do serwisów, duża akcja naprawcza
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Fiat Grande Punto - tysiąc aut do serwisów, duża akcja naprawcza

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • BMF (gość)

    Jaki tysiąc jak to tysiąc pięćset jest ?!?

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości