Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 37732 opinie. Oceń swoje auto Zamknij

Samochody / Promocje

Fiat, Jeep, Alfa Romeo oraz Abarth. Wyprzedaż w ramach akcji „Noc Cudów”

Data publikacji: Autor: (ip)

Fot. Fiat „Noc Cudów”, największa akcja wyprzedażowa FCA Poland, odbędzie się już w najbliższy czwartek, 12 lipca, i w tym roku obejmie wszystkie marki samochodów osobowych FCA: Fiat, Jeep, Alfa Romeo oraz Abarth.

Po sukcesie zeszłorocznej edycji organizowanej w salonach Fiata, firma FCA Poland zdecydowała się na rozszerzenie oferty i w tym roku do wydarzenia dołączyła wszystkie pozostałe marki samochodów osobowych, a zatem oprócz Fiata także Jeepa, Alfę Romeo i Abartha. Wszystkie auta tych marek zaparkowane na placach dealerskich będą dostępne w, najniższych w tym roku cenach. Dodatkowo, do wybranych modeli FCA oferuje korzystny leasing oferowany przez FCA Leasing Polska Sp. z o.o. połączony z ubezpieczeniem komunikacyjnym samochodu na pierwszy rok za 1 zł i wydłużoną gwarancją zawartą w racie leasingowej.

Wyprzedażowy cennik obejmuje wyłącznie auta zgromadzone na placach dealerskich, bez możliwości składania zamówień specjalnych, co jednak oznacza wybór spośród kilkuset modeli wyżej wymienionych marek dostępnych w kraju od ręki. Wszystkie samochody można obejrzeć na stronie www.NocCudow.pl.

Fot. Fiat Oprócz rabatów, we współpracy z FCA Leasing FCA zaoferuje korzystny „Leasing Premium” na wybrane modele aut, skierowany do klientów instytucjonalnych, w tym przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw. W przypadku samochodów Alfa Romeo Giulia i Stelvio oraz Jeep Grand Cherokee promocyjny leasing będzie połączony z zawartą w racie leasingowej wydłużoną gwarancją (3 lata lub 90 000 km) i ubezpieczeniem samochodu OC/AC/NNW na pierwszy rok za 1 zł, a dla Jeepa Wrangler i Wrangler Unlimited z przedłużoną gwarancją (również 3 lata lub 90 000 km).

Zobacz także: Czy wiesz, że....? Przed II wojną światową były auta na... gaz drzewny

Bestsellerowa rodzina Fiata Tipo będzie tańsza, w zależności od modelu i wersji, o 3800 zł do nawet 19 200 zł, modny crossover 500X o 5500 zł aż do 21 500 zł, zaś rodzinny 500L na ten jeden dzień stanieje o 6200 zł do nawet 17 300 zł. Jeep Renegade podczas „Nocy Cudów” będzie dostępny w cenie niższej o od 8000 zł do 36 000 zł, a nowy Compass z gwarantowanym rabatem wynoszącym od 11 900 zł do 51 200 zł. Nabywcy Alfy Romeo Giulietta 12 lipca zaoszczędzą od 14 400 zł do 36 200 zł, a nowi właściciele pięknej Giulii mogą liczyć na rabat rzędu nawet 87 500 zł. Fani motorsportu marzący o samochodzie Abarth 595 skorzystają ze zniżki w wysokości od 13 800 zł aż do 21 800 zł.

Powyższa oferta obowiązuje wyłącznie podczas „Nocy Cudów” i traci ważność wraz z wybiciem północy. Warunkiem skorzystania z promocyjnego rabatu jest dokonanie zakupu podczas „Nocy Cudów”.

Zobacz także: Jak zadbać o akumulator?

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Fiat zdjęcia

Fiat dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Fiat opinie

Oceń swoje auto

Ogłoszenia z gratka.pl

Fiat Cena

Części dla marki Fiat

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

806 zł