Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 38369 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Fiat Panda w wersji Monster Truck

Data publikacji: Autor: (ip)

Fiat Panda Monster Truck Fot: Fiat Podczas gdy w pierwszych spotach reklamowych, nowy model miejskiego samochodu Fiat, dzięki najnowszym technologiom cyfrowym stosowanym w filmach animowanych, „zmieniał się" najpierw w zwinny skuter, następnie w mały samolot transportowy - dzisiaj, aby zademonstrować osiągi off-road nowej Pandy 4x4, Fiat zdecydował się skorzystać z kinowych technik scenograficznych połączonych z tuningiem samochodowym. W ten sposób powstaje Panda Monster Truck, prototyp przygotowany przez firmę Fiat we współpracy ze studiem filmowym Mercurio Cinematografica, scenografem Andrea Faini oraz atelier artystycznym Fabio Gementi.

Wersja Monster Truck łączy w sobie model Pandy 4x4 z platformą modelu Jeep CJ7 4200. Wyposażona jest w wielkie koła jak u traktora, z oponami „High Speed" o średnicy 150 cm i szerokości 50 cm. Te ogromne koła są montowane za pomocą stalowych, odpowiednio toczonych kołnierzy. Efekt końcowy to Panda „big foot" wysoka na  390 cm, długa na 380 cm i szeroka na 250 cm. Wykonanie prototypu zajęło nieco ponad dwa tygodnie.

Fiat Panda Monster Truck będzie głównym bohaterem następnego spotu emitowanego na początku 2013 roku. Spot reklamowy przygotowany przez agencję Leo Burnett opowiada historię czworga przyjaciół, którzy wyjeżdżają na weekend w góry. Fiat Panda 4x4, zmieniając się w wersję Monster Truck, dociera bez problemu aż do górskiego schroniska. A kiedy kierowca, sądząc, że prowadzi zwykłą Pandę 4x4, wysiada z auta,  spada z wysokości dwóch metrów, lądując na miękkim białym śniegu, wśród wybuchów śmiechu swoich przyjaciół.

Fiat Panda Monster Truck Fot: Fiat

Fiat Panda Monster Truck Fot: Fiat

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Fiat Panda zdjęcia

Fiat Panda dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Fiat Panda Cena

Części dla marki Fiat

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

806 zł