Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 36337 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Premiery / Samochody osobowe

Fiat Toro. Włoski pick-up

Data publikacji: Autor: (mm)

Nowość mierzy 4915 mm długości i może nią podróżować pięć osób. Fiat Toro może także zabrac ładunek o masie do 1000 kg / Fot. Fiat Fiat poszerza swoją gamę modeli. Jedną z nowości jest m.in. Fiat Toro, który czerpie z konceptu pick-upa o nazwie FCC4.

Nowość mierzy 4915 mm długości i może nią podróżować pięć osób. Fiat Toro może także zabrac ładunek o masie do 1000 kg / Fot. Fiat Nowość mierzy 4915 mm długości i może nią podróżować pięć osób. Fiat Toro pozwala także zabrac ładunek o masie do 1000 kg.

Za napęd odpowiada 1,8-litrowy silnik E-Torq Flex dostarczający 140 KM mocy, który pracuje zarówno na benzynie, jak i etanolu. To jednak nie wszystko, gdyż w ofercie przewidziany został również 2-litrowy turbodiesel Multijet. Motory współpracują z manualną oraz automatyczną skrzynią o sześciu przełożeniach.

O tym się mówi: Cristiano Ronaldo z czwartym Złotym Butem

Urban, Adrenaline oraz Country to trzy oferowane wersje wyposażenia. Do dyspozycji jest m.in. kamera cofania, nawigacja, a także 5-calowy wyświetlacz obsługujący system multimedialny Uconnect.

Fiat Toro przeznaczony jest dla Ameryki Południowej, a jego sprzedaż wystartuje pod koniec 2015 lub na początku 2016 roku. Auto będzie rywalizować z Dusterem Oroch.

Nowość mierzy 4915 mm długości i może nią podróżować pięć osób. Fiat Toro może także zabrac ładunek o masie do 1000 kg / Fot. Fiat

Nowość mierzy 4915 mm długości i może nią podróżować pięć osób. Fiat Toro może także zabrac ładunek o masie do 1000 kg / Fot. Fiat

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Fiat zdjęcia

Fiat dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Ogłoszenia z gratka.pl

Fiat Cena

Części dla marki Fiat

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

806 zł