Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Fiaty Doblo i Punto w promocji

Data publikacji: Autor: (mp)

Fot. Fiat

Fiat wprowadził promocyjne pakiety wyposażenia „Premius” oferowane w modelach Doblo i Punto sprzedawanych na polskim rynku.

 Fot. Fiat

Wersja „Premius” w Fiatach Doblo 1.3 JTD Active i 1.9 JTD Active obejmuje: klimatyzację, lakierowane zderzaki, światła przeciwmgielne, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka, zdalnie sterowany centralny zamek. Klient płaci za nie 1000 zł - 6 380 zł mniej niż wcześniej. Auto z silnikiem wysokoprężnym 1,3 l/70 KM i pakietem „Premius” kosztuje 57 400 zł.

 

W 7-miejscowym Doblo Family 1.9 JTD w ramach dodatkowego wyposażenia oferowane są lakierowane  zderzaki, światła przeciwmgielne, elektrycznie sterowane i Fot. Fiat podgrzewane lusterka, na których klient oszczędza 5 040 zł. Za samochód trzeba zapłacić 66 600 zł.

 

Punto z pakietem „Premius” można nabyć w wersji 3- i 5-drzwiowej z wyposażeniem Actual i Active. W ramach promocji klient otrzymuje dodatkowe wyposażenie o wartości od 600 do 2 550 zł. Samochód z silnikiem 1,2 l/60 KM w 3-drzwiowej wersji Actual z pakietem „Premius” kosztuje 32 300 zł.

 

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości