Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Fiaty na raty!

Data publikacji: Autor: (mp)

Fot. Z. Wieczorek: Fiat Auto Poland przygotował nową ofertę kredytowania swoich samochodów.

Nowy system kredytów „Mikro Rata” na zakup samochodów przygotowały Fiat Auto Poland i Fiat Bank Polska. System działa od września.

 Fot. Z. Wieczorek: Fiat Auto Poland przygotowa³ now± ofertê kredytowania swoich samochodów.

System „Mikro Rata” skierowany jest do klientów, którzy chcą nabyć nowy samochód w kredycie przy jak najniższych miesięcznych ratach. Rata na Seicento wynosi od 214 zł, na Pandę od 240 zł, na Punto od 287 zł, a na Albeę od 306 zł. Wysokość rat zależy od okresu trwania kredytu (od 12 do 48 miesięcy)  i wysokości pierwszej wpłaty (od 10% wartości samochodu). Ostatnia rata może wynosić od 85% (kredyt na rok) do 50% (kredyt na 4 lata) kredytowanej kwoty. Pod koniec okresu kredytowania klient może wystąpić o dodatkowy kredyt na spłatę ostatniej raty, o łącznym okresie trwania do 96 miesięcy. Oprocentowanie tego systemu wynosi od 3,5%.

 

Według Fiata Auto Poland system „Mikro Rata” stanowić ma odpowiedź na wzrastającą konkurencję ze strony samochodów używanych.

 

Większość firm zajmujący się sprzedażą samochodów na polskim rynku ma swoje branżowe banki. Obsługują one konkretne marki samochodów, np. Opel, Toyota, Ford czy Volkswagen.

 

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Tagi:

Komentarze

  • gorgol (gość)

    Pewnie, że mikro rata jest realna, ale wiele zależy od zdolności. Dłuższy okres, to wyższe odsetki, a nie można przekroczyć maksymalnej zdolności kredytowej. Poczytajcie fajny tekst na ten temat - http://mikrorataopinie.pl/ W zasadzie wszystko jest tam pokazane - kilka artów godnych uwagi. Najważniejsze - kredyt nie ma niszczyć życia!

  • retor (gość)

    Poczytajcie tutaj - http://mikrorataopinie.pl/ Gdyby każdy o wysokości raty myślał jeszcze przed zaciągnięciem długu, to ludzie by nie mieli takich problemów. A tymczasem kilkadziesiąt procent nie spłaca w terminie i to jest właśnie dramat. Jeśli sami nie wydorośleją, to przy kolejnym długu pewnie będzie to samo.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości