Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Auto w firmie

Fleet Derby 2016. Piąta edycja plebiscytu flotowego

Data publikacji: Autor: Fleet

Fot. Fleet Już po raz piąty redakcja magazynu „Fleet” organizuje ogólnopolski plebiscyt Fleet Derby, którego celem jest promocja produktów i usług flotowych, osobowości flotowych oraz wyróżnienie najlepszych spośród nominowanych.

Fot. FleetO tym, komu przypadnie laur zwycięstwa i statuetka „Fleet Derby 2016”, zdecydują przedstawiciele branży flotowej poprzez głosowanie on-line na www.fleetderby.pl, które potrwa do 30 kwietnia br. Każdego roku notujemy blisko 10 000 głosów na ponad 80 produktów i usług.

Plebiscyt Fleet Derby to przede wszystkim promocja i możliwość zaprezentowania własnej oferty na forum czytelników magazynu „Fleet” (35 000 subskrybentów). Przedstawiciele branżowi mogą oddawać głosy na nominowane produkty i usługi oraz mają możliwość zapoznania się z nowymi ofertami.

Głosy można oddawać do 30 kwietnia br. na stronie www.fleetderby.pl w czterech kategoriach:

1. Osobowość Flotowa – o laur „Fleet Derby 2016 - Osobowość Flotowa 2016” będą walczyli w tym roku nie tylko dyrektorzy i kierownicy sprzedaży flotowej, ale także i przedstawiciele firm będących dostawcami usług flotowych. Zapraszamy firmy do zgłaszania swoich reprezentantów, którzy w pracy zawodowej na stanowisku managerskim, kierowniczym, wyróżniają się charyzmą, szczególną osobowością czy uznaniem wśród klientów.

2. Produkt i Usługa Flotowa - produkty i usługi dedykowane flotom samochodowym zgłaszane są do 12 podkategorii:
- Usługa finansowa
- Karta paliwowa
- Car Fleet Management
- Short Term Rental
- Serwis samochodowy
- IT
- GPS i Monitoring
- Opony i serwis ogumienia
- Ubezpieczenia
- Wartość rezydualna i remarketing
- Ekologi
- Bezpieczeństwo.

Zdobywca największej liczby głosów w danej podkategorii, zostanie nagrodzony wyróżnieniem: „Fleet Derby 2016 – Produkt Flotowy” i „Fleet Derby 2016 – Usługa Flotowa”.

3. Najpopularniejszy Samochód Flotowy – w tej kategorii, wybrany zostanie jeden konkretny model samochodu oferowany na polskim rynku, który zdaniem osób biorących udział w głosowaniu, ma najwięcej cech idealnego, popularnego samochodu firmowego. Zgłoszone modele nie będą rozróżniane na wersję silnikowe czy wersje wyposażenia. Każdy biorący udział w głosowaniu może oddać tylko jeden głos, na jeden model samochodu spośród wszystkich zgłoszonych przez koncerny. O tym, który model otrzyma wyróżnienie „Fleet Derby 2016 – Najpopularniejszy Samochód Flotowy”, zadecyduje liczba głosów.

4. Dodatkową kategorią plebiscytu Fleet Derby – jest Motoryzacyjna Marka Flotowa. Udział w tej kategorii biorą wszyscy importerzy samochodowi i wszystkie dostępne na polskim rynku marki samochodowe. O tym, który importer/koncern otrzyma wyróżnienie „Fleet Derby 2016 – Motoryzacyjna Marka Flotowa”, zadecyduje największa liczba głosów.

Fleet Derby to prestiżowy plebiscyt, cieszący się uznaniem zarówno wśród dostawców rynkowych, jak i jego odbiorców. Dostawcy rynkowi to przede wszystkim reprezentanci branży motoryzacyjnej, finansowej, ubezpieczeniowej, serwisowej, paliwowej i IT. Odbiorcy rynkowi to managerowie decydujący o zakupach samochodów do firmy oraz odpowiedzialni za administrację parku samochodów osobowych i dostawczych w firmach.

Oficjalne ogłoszenie wyników plebiscytu Fleet Derby 2016 - nastąpi 13 maja 2016.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości