Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Auto w firmie

"Fleet. Samochody Użytkowe" - nowy magazyn na rynku

Data publikacji: Autor: Fleet

Fot. Fleet „Fleet. Samochody Użytkowe” to pierwszy na polskim rynku magazyn poświęcony w całości samochodom dostawczym do 3,5 t, które stanowią podstawowe narzędzie pracy zarówno we flotach, jak również w małych i średnich firmach.

Fot. FleetPierwsze wydanie „Samochodów Użytkowych” zostało przygotowane przez redakcję magazynu „Fleet” przy współpracy z ekspertami rynku i praktykami. Magazyn trafi przede wszystkim do firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz przedstawicieli dużych flot samochodowych.

W debiutującym numerze, zaprezentowany został m.in.: polski i europejski rynek pojazdów dostawczych, kompleksowa oferta importerów pojazdów użytkowych oraz producentów zabudów. Nie zabrakło również artykułów poświęconych kwestiom finansowania i ubezpieczenia pojazdów, bezpieczeństwa przewozów oraz wielu innych równie ciekawych materiałów dotyczących segmentu pojazdów dostawczych.

Bezpłatne wydanie pierwszego numeru „Fleet. Samochody Użytkowe” można zamówić bezpośrednio na stronie: www.uzytkowe.fleet.com.pl.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości