Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Flott Cascaders Team show Lublinie

Data publikacji: Autor: Tomasz Biaduń

Fot. Flott Cascaders Team Skoki motocyklami nad kilkunastoma samochodami, pokazy efektownej jazdy ogromnymi Monster Truckami, efektowne eksplozje i wybuchy. Świadkami tak ekstremalnych doznań będą we wtorek lublinianie. O godz. 19 na torze żużlowym stadionu przy Al. Zygmuntowskich rozpocznie się nietypowe, kaskaderskie show.
Fot. Flott Cascaders Team - Jeździmy praktycznie po całej Polsce, czasami bywamy w Europie. Teraz przyszedł czas na Lublin. Najczęściej występujemy nad morzem, gdzie daliśmy już kilkadziesiąt przedstawień. Najważniejszym kryterium przy wyborze miast, jest dysponowanie odpowiednim obiektem do pokazu. Ze względu na charakterystykę show, najbardziej nadaje się do tego tor żużlowy - tłumaczy Jacek Adamczewski, menadżer grupy Flott Cascaders Team, dzisiejszych gości Koziego Grodu.

CZYTAJ TAKŻE

Słaba sprzedaż biletów na Monster Jam we Wrocławiu

Nowe zespoły w zawodach Monster Trucków


Grupa istnieje od 1993 roku i ma na koncie naprawdę pokaźne CV. Bo FCT to nie tylko kaskaderzy wykonujący pokazy na żywo, ale także aktorzy. Czesko-polski zespół ma za sobą występ w kilku filmach, w których odegrał role w niebezpiecznych scenach. - Sztandardowe tytuły, którymi możemy się pochwalić to przede wszystkim Casino Royale (jedna z części przygód Jamesa Bonda - red.), czy Taxi 3 - opisuje Adamczewski.

Flott Cascaders Team ma na koncie także... dwa rekordy wpisane do Księgi Rekordów Guinessa. Są to loty motocyklowe nad samochodami, ustawionymi w rząd (jednemu z członków grupy udało się przelecieć nad siedemnastoma autami!).

Show odbywa się przy sztucznym oświetleniu (stąd późna pora imprezy w Lublinie). Ogromne wrażenie robią zarówno efekty wizualne, jak i nagłośnienie. Pokazy pirotechniczne, wybuchy, dopasowana muzyka w połączeniu z ewolucjami mrożącymi krew w żyłach to coś, co musi się podobać każdemu, nie tylko fanom motoryzacji. W repertuarze grupy są ewolucje na motocyklach crossowych, trialowych, quadach, Monster Truckach, gokartach,czy autach osobowych (są to w większości zmodyfikowane BMW E36).

- To jest jedyne w swoim rodzaju show. Jesteśmy największą taką grupą w Europie. Owszem, inni też jeżdżą z podobnymi pokazami, ale nasze przedsięwzięcia są robione na dużo szerszą skalę. Dysponujemy imponującą ilością sprzętu i kaskaderów - opisuje Adamczewski.
Choć z frekwencją na imprezach FCT bywa różnie, organizatorzy liczą że efektowne pokazy skuszą lublinian.- Zawsze i wszędzie było zainteresowanie motoryzacją, zwłaszcza w takim wydaniu. To się nie zmieni - uśmiecha się Adamczewski.

Bilety na kaskaderskie show będzie można nabyć godzinę przed imprezą w kasach stadionu przy Al. Zygmuntowskich. Cena jednej wejściówki to 30 złotych. Nie ma podziału na bilety normalne i ulgowe.

Źródło: Kurier Lubelski

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości