Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Ford Mondeo, Galaxy i S-Max - tysiąc aut do serwisu

Data publikacji: Autor: redakcja.regiomoto

Ford Mondeo, Galaxy i S-Max - tysiąc aut do serwisu Właściciele Fordów wyprodukowanych w 2010 r. muszą odwiedzić autoryzowane serwisy. W ich samochodach może dojść do awarii reflektorów i kierunkowskazów.

Jak informuje Ford Polska Sp. z o.o., samochody Ford Mondeo, Galaxy i S-Max wyprodukowane w fabryce Genk między 25 marca 2010 r. a 27 grudnia 2010 r. oraz w fabryce w St. Petersburgu między 22 kwietnia 2010 r. a 9 grudnia 2010 r. mogą stwarzać zagrożenie dla życia i zdrowia.

Przedsiębiorca poinformował, że w samochodach występuje usterka oprogramowania modułu sterującego układami nadwozia. Może to spowodować, że reflektory i kierunkowskazy zaczną błyskać lub wyłączą się.

Na rynku polskim kampanią naprawczą z tego powodu objęto 1091 samochodów marki Ford. Lista numerów VIN w pliku PDF na stronach Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ford Polska Sp. z o.o. powiadomi listownie wszystkich właścicieli pojazdów objętych akcją o konieczności skontaktowania się z autoryzowaną stacją obsługi, celem przeprowadzenia działań związanych z zakresem akcji.

Ford Mondeo, Galaxy i S-Max - tysiąc aut do serwisu
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Ford Mondeo, Galaxy i S-Max - tysiąc aut do serwisu

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości