Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 38615 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Wiadomości / Technologia

FordPass. Jak będzie działać i co oferuje?

Data publikacji: Autor: (mm/ip)

Fot. Ford Ford wprowadza FordPass – platformę zmieniającą stosunki pomiędzy producentem samochodów i klientem. FordPass ma szansę zrobić to dla właścicieli aut, co iTunes zrobił dla fanów muzyki.

Fot. Ford Członkowie FordPass mogą zwrócić się do osobistego doradcy ds. mobilności - FordGuide - o każdej porze dnia i nocy z prośbą o rozwiązanie problemu dotyczącego mobilności. Klienci mogą na przykład poprosić o znalezienie bardziej wydajnego środka transportu lub zarezerwowanie parkingu jeszcze przed dotarciem do celu. Członkowie mogą też rezerwować i płacić za parking z wyprzedzeniem, zbudować swój idealny samochód w rzeczywistości wirtualnej w jednym z oddziałów FordHub, a także zdobywać nagrody lojalnościowe w programie FordPass.

Zobacz także: Ford Mondeo Hybrid. Na benzynę i prąd

Platforma FordPass zawiera cztery elementy: usługi mobilne oferowane na rynku, serwis FordGuide zapewniający klientom bardziej wydajną mobilność, program lojalnościowy nagradzający członków oraz centra FordHub, gdzie klienci mogą poznać najnowsze innowacje Forda.

Członkowstwo w FordPass jest bezpłatne zarówno dla posiadaczy samochodów Forda, jaki i dla osób, które nie jeżdżą autami tej firmy. Program FordPass wystartuje tej wiosny w Stanach Zjednoczonych i w Kanadzie, a następnie - jeszcze w tym roku - w części krajów europejskich, Chinach i Brazylii. Funkcje FordPass są aktywowane za pośrednictwem smartfona.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Ford zdjęcia

Ford dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Ford Cena

Części dla marki Ford

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

656 zł