Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

„Francuski Łącznik" wyruszył do Francji

Data publikacji: Autor: Redakcja

Fot. Polska Press Grupa „Francuski Łącznik" serwisu GOL24.pl wyrusza do Francji, by z linii frontu relacjonować piłkarskie Euro 2016! Do Francji wyruszył Mitsubishi Outlanderem. Jakie relacje będzie przygotowywał?
„Francuski Łącznik", czyli dziennikarz Tomasz Bilewicz  ma do przejechania wiele tysięcy kilometrów. Pojawił się w Nicei, na pierwszy mecz Polaków, z Irlandią Północną. Później zwiedzi sporą część Francji. Będzie wszędzie tam, gdzie ludzie będą żyć Euro 2016. Czytelnikom dostarczy materiałów foto i wideo o reprezentacji, kibicach, atmosferze Euro i... Lazurowym Wybrzeżu.

O materiały prosto z Francji zadba grupa dziennikarzy Agencji Informacyjnej Polska Press, która dostarczy wiele ciekawych treści prosto z obozu Polaków. Będą obecni w La Baule, gdzie obozuje nasza kadra, w Paryżu, centrum piłkarskich wydarzeń Euro 2016 i na południu - w Nicei i Marsylii, skąd nadawać będzie „Francuski Łącznik".
 
Zobacz także:
 
„Jesteśmy świetnie przygotowani do wyjazdu, mamy rewelacyjny środek transportu. W głowie od dawna jest już mnóstwo pomysłów na ciekawe materiały z Euro. Będziemy dzielić się nimi w serwisie oraz w social mediach - mówi Tomasz Bilewicz, dziennikarz Gol24.pl, twórca „Francuskiego Łącznika”.
 
Nie zabraknie konkursów z nagrodami do odebrania na miejscu, przed meczami Polaków. A więcej o meczach nie tylko biało czerwonych w serwisie Gol24.pl
 
 
 

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości