Wszystko
o samochodach

Premiery / Samochody osobowe

Frankfurt 2015. Nowe Suzuki Baleno [galeria]

Data publikacji: Autor: (kr)

W środowisku pojawia się pytanie, czy nowe Baleno będzie następcą Suzuki Swifta. Producent nie zdradził swoich planów, ale mówi się, że oba auta znajdą się w jego ofercie / Fot. Suzuki Przedstawiciele Suzuki oficjalnie poinformowali, że podczas zaczynającego się 15 września salonu samochodowego we Frankfurcie zaprezentowany zostanie nowy model Baleno.

W środowisku pojawia się pytanie, czy nowe Baleno będzie następcą Suzuki Swifta. Producent nie zdradził swoich planów, ale mówi się, że oba auta znajdą się w jego ofercie / Fot. SuzukiAuto powstało na bazie pojazdu koncepcyjnego iK-2, który został pokazany światu podczas tegorocznego salonu w Genewie. Sądząc po zdjęciach, Baleno w naprawdę dużym stopniu czerpie z konceptu, przynajmniej jeśli chodzi o wygląd.

Suzuki przekonuje, że dzięki nowej płycie podłogowej, wnętrze Baleno będzie naprawdę przestronne. Inżynierowie producenta zadbali również o pojemny bagażnik.

Napędem Suzuki Baleno zajmie się 1-litrowy silnik Boosterjet z turbodoładowaniem. Klienci będą mogli wybrać także wersję hybrydową SHVS, która łączy jednostkę benzynową i silnik elektryczny.

W środowisku pojawia się pytanie, czy nowe Baleno będzie następcą Suzuki Swifta. Producent nie zdradził swoich planów, ale mówi się, że oba auta znajdą się w jego ofercie.

W środowisku pojawia się pytanie, czy nowe Baleno będzie następcą Suzuki Swifta. Producent nie zdradził swoich planów, ale mówi się, że oba auta znajdą się w jego ofercie / Fot. Suzuki

W środowisku pojawia się pytanie, czy nowe Baleno będzie następcą Suzuki Swifta. Producent nie zdradził swoich planów, ale mówi się, że oba auta znajdą się w jego ofercie / Fot. Suzuki

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości