Wszystko
o samochodach

Motociekawostki / Warto wiedzieć

Fryzjer w samochodzie? Przerobił dostawczaka na... mobilny salon fryzjerski (video)

Data publikacji: Autor: Mariusz Michalak / MX Azteca / x-news

Fot. MX Azteca / x-news Szalejąca pandemia koronawirusa sprawiła, że wiele krajów musiało wprowadzić znaczne obostrzenia, by spowolnić rozprzestrzenianie się SARS-CoV-2. Zamknięte zostały między innymi salony fryzjerskie.

Calixto Cantoran, fryzjer z Meksyku, znalazł sposób na przeżycie tego trudnego czasu... przerabiając samochód dostawczy na mobilny salon fryzjerski.

 Zobacz także: Jak oszczędzać paliwo?

- Ze względu na obecną sytuację musieliśmy zmienić nasz system pracy, przechodząc na usługi domowe. W pracy z klientem staramy się zachować jak największe środki ostrożności, by zapobiec zakażeniu. Musimy dbać o zdrowie - tak swoje, jak i osób, które strzyżemy. Nie mogę przerywać działalności, zwłaszcza teraz, gdy zainwestowałem w ten mobilny punkt fryzjerski całe moje oszczędności. Rzuciłem się z tym na głęboką wodę, ale cóż, skoro nadarzyła się taka okazja, to trzeba było dobrze ją wykorzystać - powiedział Cantoran.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • fryzjer (gość)

    w Polsce już dawno coś takiego funkcjonowało ale jak zwykle cudze chwalicie swego nie znacie https://archiwum.allegro.pl/oferta/mobilny-salon-fryzjerski-w-vw-lt35-i7452425447.html

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości