Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 37017 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Premiery / Samochody osobowe

Genewa 2016. Citroen C4 Cactus Rip Curl

Data publikacji: Autor: (mm)

Na karoserii możemy dostrzec specjalnie przygotowane grafiki. Zamontowano także białe relingi dachowe oarz obudowy lusterek. Zdecydowano się na 17-calowe aluminiowe felgi z oponami Goodyear Vector 4Seasons i listwy na zderzaki / Fot. Citroen Citroen C4 Catctus Rip Curl to auto, które zadebiutuje na zbliżającym się salonie samochodowym w Genewie. Samochód powstał we współpracy z firmą zajmującą się produkcją odzieży oraz sprzętu dla surferów.

Na karoserii możemy dostrzec specjalnie przygotowane grafiki. Zamontowano także białe relingi dachowe oarz obudowy lusterek. Zdecydowano się na 17-calowe aluminiowe felgi z oponami Goodyear Vector 4Seasons i listwy na zderzaki / Fot. Citroen Na karoserii możemy dostrzec specjalnie przygotowane grafiki. Zamontowano także białe relingi dachowe oraz obudowy lusterek. Zdecydowano się na 17-calowe aluminiowe felgi z oponami Goodyear Vector 4Seasons i listwy na zderzaki.

Do wyboru przewidziano czerwony, szary, biały, czarny lub brązowy kolor nadwozia. Wnętrze to m.in. tapicerka z pomarańczowymi akcentami oraz dywaniki z logo Rip Curl. Do dyspozycji jest m.in. automatyczna klimatyzacja, nawigacja oraz szklany panoramiczny dach.

Zobacz także: Genewa 2016. Nowa Toyota ProAce Verso

Pod maską może pracować benzynowy motor o mocy 110 KM lub silnik wysokoprężny dostarczający 100 KM mocy. Auto w sprzedaży pojawi się w pierwszej połowie tego roku, a jego ceny nie są jeszcze znane.

Na karoserii możemy dostrzec specjalnie przygotowane grafiki. Zamontowano także białe relingi dachowe oarz obudowy lusterek. Zdecydowano się na 17-calowe aluminiowe felgi z oponami Goodyear Vector 4Seasons i listwy na zderzaki / Fot. Citroen

Na karoserii możemy dostrzec specjalnie przygotowane grafiki. Zamontowano także białe relingi dachowe oarz obudowy lusterek. Zdecydowano się na 17-calowe aluminiowe felgi z oponami Goodyear Vector 4Seasons i listwy na zderzaki / Fot. Citroen

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Citroen C4 zdjęcia

Citroen C4 dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Citroen C4 opinie

Oceń swoje auto

Ogłoszenia z gratka.pl

Citroen C4 Cena

Części dla marki Citroen

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

561 zł