Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 39044 opinie. Oceń swoje auto Zamknij

Premiery / Samochody osobowe

Genewa 2016. Ford prezentuje linię Vignale

Data publikacji: Autor: (mm) x-news

Na targach motoryzacyjnych w Genewie Ford zaprezentował swoje strategiczne modele w nowej odsłonie. Linia Vignale ma być propozycją dla najbardziej wymagających kierowców / Fot. Tomasz Szmandra Takich wersji Mondeo, Kuga, S-MAX i Edge jeszcze nie było. Na targach motoryzacyjnych w Genewie Ford zaprezentował swoje strategiczne modele w nowej odsłonie. Linia Vignale ma być propozycją dla najbardziej wymagających kierowców.

Na targach motoryzacyjnych w Genewie Ford zaprezentował swoje strategiczne modele w nowej odsłonie. Linia Vignale ma być propozycją dla najbardziej wymagających kierowców / Fot. Tomasz Szmandra Model Kuga w odmianie Vignale to pierwszy ekskluzywny SUV-a tego producenta na Starym Kontynencie. W salonach sprzedaży przyjmowana są już zamówienia na ekskluzywną wersję modelu S-Max, natomiast Kuga Vinagle obecnie jest w wersji koncepcyjnej.

Zobacz także: Genewa 2016. Premiery aut na 86. salonie samochodowym

Auta z serii Vinagle zostaną wyposażone w system komunikacji i rozrywki SYNC 3. Warto dodać, że system po raz pierwszy oferuje też obsługę gestów.

Klienci dodatkowo otrzymają również dostęp do usług turystycznych oraz wydarzeń sportowych i kulturalnych. 

Na targach motoryzacyjnych w Genewie Ford zaprezentował swoje strategiczne modele w nowej odsłonie. Linia Vignale ma być propozycją dla najbardziej wymagających kierowców / Fot. Tomasz Szmandra

Na targach motoryzacyjnych w Genewie Ford zaprezentował swoje strategiczne modele w nowej odsłonie. Linia Vignale ma być propozycją dla najbardziej wymagających kierowców / Fot. Tomasz Szmandra

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • padre (gość)

    chyba vignale

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Ford zdjęcia

Ford dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Ford opinie

Oceń swoje auto

Ford Cena