Wszystko
o samochodach

Premiery / Samochody osobowe

Genewa 2016. Jaguar F-Type SVR

Data publikacji: Autor: (mm)

Przyspieszenie do 100 km/h zajmuje 3,7 s, natomiast prędkość maksymalna w przypadku coupe wynosi 322 km/h, a w odniesieniu do odmiany kabriolet - 312 km/h / Fot. Jaguar Na salonie samochodowym w Genewie odbędzie się premiera Jaguara F-Type SVR. Jaki silnik odpowiada za jego napęd?

Przyspieszenie do 100 km/h zajmuje 3,7 s, natomiast prędkość maksymalna w przypadku coupe wynosi 322 km/h, a w odniesieniu do odmiany kabriolet - 312 km/h / Fot. Jaguar Nabywcy będą mieli do wyboru wariant coupe oraz kabriolet. Zmieniono m.in. zderzaki, maskę oraz zamontowano nowy spojler na klapie bagażnika. Samochód posiada adaptacyjne zawieszenie, elektroniczną szperę oraz ceramiczne hamulce. Dodatkowo został zmodyfikowany wydech.

Redakcja poleca: Szukamy drogowych nonsensów. Zgłoś się w plebiscycie i wygraj tablet!

Silnik V8 o pojemności 5.0 l dostarcza 575 KM mocy i aż 700 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Jednostka została połączona ze skrzynią automatyczną o ośmiu przełożeniach, a moc trafia na cztery koła.

Przyspieszenie do 100 km/h zajmuje 3,7 s, natomiast prędkość maksymalna w przypadku coupe wynosi 322 km/h. W odniesieniu do odmiany kabriolet to 312 km/h.

 

Przyspieszenie do 100 km/h zajmuje 3,7 s, natomiast prędkość maksymalna w przypadku coupe wynosi 322 km/h, a w odniesieniu do odmiany kabriolet - 312 km/h / Fot. Jaguar

Przyspieszenie do 100 km/h zajmuje 3,7 s, natomiast prędkość maksymalna w przypadku coupe wynosi 322 km/h, a w odniesieniu do odmiany kabriolet - 312 km/h / Fot. Jaguar

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości