Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 38934 opinie. Oceń swoje auto Zamknij

Premiery / Samochody osobowe

Genewa 2016. Jakie modele pokaże Porsche?

Data publikacji: Autor: (mm)

4-cylindrowy, 2-litrowy silnik typu bokser z turbodoładowaniem dostarcza 300 KM i 380 Nm. Standardem jest 6-biegowa, manualna skrzynia biegów, ale opcjonalnie można zdecydować się na dwusprzęgłową przekładnię Porsche Doppelkupplung (PDK) / Fot. Porsche Podczas marcowego salonu samochodowego w Genewie Porsche pokaże dwa auta. Jedynym z nich będzie model 718 Boxster.

4-cylindrowy, 2-litrowy silnik typu bokser z turbodoładowaniem dostarcza 300 KM i 380 Nm. Standardem jest 6-biegowa, manualna skrzynia biegów, ale opcjonalnie można zdecydować się na dwusprzęgłową przekładnię Porsche Doppelkupplung (PDK) / Fot. Porsche Roadster Porsche zmienia oznaczenie i w nazwie będzie miał dopisek 718. 4-cylindrowy, 2-litrowy silnik typu bokser z turbodoładowaniem dostarcza 300 KM i 380 Nm. Standardem jest 6-biegowa, manualna skrzynia biegów, ale opcjonalnie można zdecydować się na dwusprzęgłową przekładnię Porsche Doppelkupplung (PDK). 

718 Boxster – z przekładnią PDK oraz pakietem Sport Chrono – przyspiesza od 0 do 100 km/h w 4,7 s (o 0,8 s szybciej od poprzednika) i rozwija prędkość maksymalną 275 km/h. Porsche 718 Boxster kosztuje od 230 510 zł, natomiast Porsche 718 Boxster S od 325 290 zł. Pierwsze egzemplarze pojawią się w Polsce 30 kwietnia.

Zobacz także: Prawo jazdy. Przed nami paraliż egzaminów?

Na temat drugiej premiery niemiecki producent nie przekazuje żadnych konkretnych informacji. Wiadomo, że chodzi o auto w nowej, ściśle limitowanej edycji.

Tegoroczny salon samochodowy w Genewie rozpocznie się dniami prasowymi 1 marca.

4-cylindrowy, 2-litrowy silnik typu bokser z turbodoładowaniem dostarcza 300 KM i 380 Nm. Standardem jest 6-biegowa, manualna skrzynia biegów, ale opcjonalnie można zdecydować się na dwusprzęgłową przekładnię Porsche Doppelkupplung (PDK) / Fot. Porsche

4-cylindrowy, 2-litrowy silnik typu bokser z turbodoładowaniem dostarcza 300 KM i 380 Nm. Standardem jest 6-biegowa, manualna skrzynia biegów, ale opcjonalnie można zdecydować się na dwusprzęgłową przekładnię Porsche Doppelkupplung (PDK) / Fot. Porsche

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Porsche Boxster dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Porsche Boxster Cena