Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 38848 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Premiery / Samochody osobowe

Genewa 2016. Maserati Levante - pierwszy SUV marki

Data publikacji: Autor: (mm)

Maserati Levante ma do zaoferowania m.in. inteligentny napęd Q4 na wszystkie koła i 8-biegową automatyczną skrzynię biegów / Fot. Maserati Wielkimi krokami zbliża się tegoroczny salon samochodowy w Genewie. Na początku marca podczas imprezy Maserati zaprezentuje swojego pierwszego SUV-a nazwanego Levante.

Maserati Levante ma do zaoferowania m.in. inteligentny napęd Q4 na wszystkie koła i 8-biegową automatyczną skrzynię biegów / Fot. Maserati Samochód wyróżnia się agresywnym przodem. Zdecydowano się na nowe stożkowe reflektory, które zostały rozdzielone na dwie części. Nie zabrakło także trzech charakterystycznych małych wlotów powietrza na przednich błotnikach.

Zobacz także: Subaru WRX STI. Pod maską 300 KM a za kierownicą ... 81-latka

Maserati Levante ma do zaoferowania m.in. inteligentny napęd Q4 na wszystkie koła i 8-biegową automatyczną skrzynię biegów. Pod maską auta mogą pracować silniki benzynowe dostarczające od 350 do 560 KM lub wysokoprężne o mocy od 250 do 340 KM.

Samochód do europejskich salonów sprzedaży trafią jesienią tego roku.

Maserati Levante ma do zaoferowania m.in. inteligentny napęd Q4 na wszystkie koła i 8-biegową automatyczną skrzynię biegów / Fot. Maserati

Maserati Levante ma do zaoferowania m.in. inteligentny napęd Q4 na wszystkie koła i 8-biegową automatyczną skrzynię biegów / Fot. Maserati

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Maserati zdjęcia

Maserati dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Premiery i nowości

Maserati Cena