Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 38527 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Premiery / Samochody osobowe

Genewa 2016. Tata Tiago

Data publikacji: Autor: (mm)

Tiago to auto należące do klasy pojazdów miejskich. Za jego napęd odpowiada benzynowy silnik 1.2 l, który dostarcza 84 KM mocy. Do wyboru będzie także 3-cylindrowy diesel 1.05 l o mocy 69 KM / Fot. Tata Na salonie samochodowym w Genewie zaprezentuje się m.in. marka Tata. Indyjski producent pokaże model Tiago, który pierwotnie miał nazywać się Zica.

Tiago to auto należące do klasy pojazdów miejskich. Za jego napęd odpowiada benzynowy silnik 1.2 l, który dostarcza 84 KM mocy. Do wyboru będzie także 3-cylindrowy diesel 1.05 l o mocy 69 KM / Fot. Tata Tiago to auto należące do klasy pojazdów miejskich. Za jego napęd odpowiada benzynowy silnik 1.2 l, który dostarcza 84 KM mocy. Do wyboru będzie także 3-cylindrowy diesel 1.05 l o mocy 69 KM.

W ofercie model Tiago ma zastąpić model Indica. Tata Tiago będzie konkurować z pojazdami m.in. Maruti Suzuki i Hyundai Motor, których ceny zaczynają się w Indiach od 5830 dolarów. Przypomnijmy, że samochód pierwotnie miał nazywać się Zica, ale nazwa została zmieniona po tym jak okazała się, że tak samo nazywa się groźny wirus.

Zobacz także: Audi R8 V10 plus. Trzecie auto w rodzinie

Salon samochodowy w Genewie rozpocznie się 1 marca 2016 roku dniami prasowymi i potrwa do 16 marca.

Tiago to auto należące do klasy pojazdów miejskich. Za jego napęd odpowiada benzynowy silnik 1.2 l, który dostarcza 84 KM mocy. Do wyboru będzie także 3-cylindrowy diesel 1.05 l o mocy 69 KM / Fot. Tata

Tiago to auto należące do klasy pojazdów miejskich. Za jego napęd odpowiada benzynowy silnik 1.2 l, który dostarcza 84 KM mocy. Do wyboru będzie także 3-cylindrowy diesel 1.05 l o mocy 69 KM / Fot. Tata

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Tata dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Tata Cena