Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

GM Poland przejmuje importera Saaba

Data publikacji: Autor: łm

fot. Saab General Motors Poland i Almeco Sp. z o.o. zawarły porozumienie w sprawie przejęcia pod koniec tego roku przez GM importu i dystrybucji w Polsce samochodów marki Saab.

General Motors Poland i Almeco Sp. z o.o. zawarły porozumienie w sprawie przejęcia pod koniec tego roku przez GM importu i dystrybucji w Polsce samochodów marki Saab.  

 

fot. Saab Firma Almeco Sp. z o.o. od 1993 r. prowadziła oficjalny import, dystrybucję i serwis samochodów Saab. W tym okresie firma otworzyła  9 punktów dealerskich i 11 serwisowych.

 

„Przez ponad 10 lat Almeco stała się cennym partnerem handlowym dla Saab Automobile AB - powiedział Michael Klaus, Dyrektor ds. Sprzedaży, Marketingu i Obsługi Posprzedażnej GM Poland. - Jesteśmy zadowoleni, iż Almeco pozostanie częścią sieci dealerskiej Saaba, a jej wiedza i doświadczenie zostaną należycie wykorzystane."

 

Saab jest trzecią z kolei marką po Oplu i Chevrolecie, której import i dystrybucję w naszym kraju przejął GM Poland. Od 2000 roku Saab Automobile AB jest własnością General Motors Corporation.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości