Wszystko
o samochodach

Aktualności / Imprezy

Gran Turismo Polonia 2016. Znamy szczegóły

Data publikacji: Autor: (ip)

Fot. Archiwum W dniach 30.06.-02.07. br. na terenie Toru Poznań odbędzie się 12. edycja jednej z największych imprez motoryzacyjnych w naszym kraju - Gran Turismo Polonia. Podczas zlotu superszybkich samochodów z całej Europy uczestnicy Cabrio Poland zaprezentują swoje kabriolety.

Podczas tegorocznej edycji Gran Turismo nie zabraknie nowości ze świata egzotycznych pojazdów, którym towarzyszyć będą dobra luksusowe, tj. jachty, łodzie motorowe, ekskluzywne zegarki, czy też meble. Oprócz degustacji jedzenia, odwiedzający imprezę goście będą mogli skorzystać ze strefy relaksu, w której zbiorą siły na dalsze oglądanie nietuzinkowych maszyn.

Na odwiedzających Tor Poznań czeka wiele atrakcji, wśród których: 49 modeli Porsche, 34 Ferrari i 12 Lamborghini, najnowsze modele marek tj. Audi, Bentley, Jaguar, Morgan, czy Maserati. Na Gran Turismo nie zabraknie wystawy oldtimerów organizowanej wspólnie z wrocławskim klubem Motoclassic. Godną uwagi atrakcją będzie turniej gier, w trakcie którego uczestnicy będą rywalizowali na profesjonalnym symulatorze wyścigowym, ścigając się po wirtualnym Torze Poznań. Uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć również pokazy modeli zdalnie sterowanych RC, na które składają się wyścigi większych modeli, które osiągają 100 km/h w 3 s, małe modele przeznaczone do obsługi przez dzieci oraz miniaturowe samochody terenowe, będące w stanie pokonywać przeszkody w bardzo widowiskowy sposób.

Redakcja poleca:

Peugeot 208 GTI. Mały urwis z pazurem
Likwidacja fotoradarów. W tych miejscach kierowcy przekraczają prędkość

Filtr cząstek stałych. Wycinać czy nie?

Organizatorzy I Międzynarodowego Zlotu Cabrio Poland 2016 zapraszają do odwiedzenia Strefy Cabrio, w której nie zabraknie wyjątkowych aut z otwartymi dachami, chilloutowej muzyki i pięknych kobiet. Goście będą mieli okazję zobaczyć laureatki konkursu piękności Cabrio Poland 2016 i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie z wiatrem we włosach… i to dosłownie! W tej wyjątkowej strefie zwiedzający za sprawą plażowych akcentów rodem z Miami Beach poczują nadmorski klimat. Przypominamy, że Zlot Cabrio Poland 2016 odbędzie się w Gnieźnie w pierwszy weekend sierpnia.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości