Wszystko
o samochodach

Porady / Warto wiedzieć

Grupowe zakupy aut są tańsze

Data publikacji: Autor: (ip)

Fot. Archiwum Polskapresse Rusza pierwsza w Polsce wyspecjalizowana platforma internetowa grupowych zakupów nowych samochodów.GrupoweAutozakupy.pl mają zbierać grupy klientów zainteresowanych nabyciem auta wybranej marki i w ich imieniu negocjować najkorzystniejsze ceny.

Fot. Archiwum Polskapresse Jeśli wierzyć w deklaracje szefów firmy, z pomocą platformy GrupoweAutozakupy.pl można uzyskiwać atrakcyjne warunki zakupu wszystkich marek samochodowych dostępnych w Polsce.

CZYTAJ TAKŻE

Polskie floty samochodowe w coraz lepszej kondycji

Volkswagen zdominował "Prawdziwy test flotowy"


Już od dziś każdy, kto planuje zakup nowego samochodu w salonie dilerskim i poszukuje sposobu na dokonanie zakupu w atrakcyjnej cenie, uzyskuje zupełnie nową możliwość. Wystarczy wejść na stronę GrupoweAutozakupy.pl i wypełnić formularz, podając podstawowe informacje na temat wybranego modelu auta. Rolą platformy jest zebranie grupy klientów zainteresowanych zakupem samochodu danej marki (niekoniecznie modelu) oraz wynegocjowanie w ich imieniu najlepszej oferty zakupowej na warunkach, które nie byłyby możliwe do uzyskania, gdyby klient działał indywidualnie.

Platforma powstała, aby kojarzyć w grupy zakupowe klientów indywidualnych zainteresowanych zakupem pojedynczego samochodu, ale także małe i średnie przedsiębiorstwa poszukujące możliwości  zakupu kilku sztuk aut po korzystnej cenie.

Zebranie tzw. grupy zakupowej i przedstawienie konkretnej oferty obliczone jest na maksymalnie dziewięć tygodni. Zakup nowego auta jest jednak decyzją, którą podejmuje się z rozwagą i - jak wynika z danych statystycznych - nie częściej niż raz na trzy do pięciu lat. Dlatego też podany maksymalny czas oczekiwania nie powinien przesłonić możliwych do uzyskania konkretnych oszczędności.

To co istotne z punktu widzenia klienta to fakt, że nie ponosi on żadnych opłat z tytułu współpracy z platformą. Kolejna zaleta to, że w przypadku zaakceptowania przez klienta przedstawionej oferty, podpisanie umowy kupna-sprzedaży na wybrany samochód oraz wynikające z tego faktu płatności odbywają się bezpośrednio pomiędzy klientem a dilerem, już bez udziału platformy.

Platforma GrupoweAutozakupy.pl oferuje także szeroko rozumiane finansowanie każdego kupowanego za jej pośrednictwem nowego samochodu, tzn.kredyty, leasing oraz wynajem długoterminowy. Jest to także oferta ubezpieczeń oraz wydłużone gwarancje na każde nowo zakupione auto. Wszystkie te usługi zapewniają kompleksową obsługę każdego nabywcy auta.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Tagi:

Komentarze

  • Robbi

    ciekawe, zwlaszcza że z info na ich stronie wynika, że nie pobierają prowizji. Zobaczymy jak to pójdzie w praktyce.

  • Piotr (gość)

    To bardzo interesujące, zważywszy na fakt, że w salonie otrzymałem indywidualnie lepszą ofertę zak przez zakupy grupowe.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości