Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 37002 opinie. Oceń swoje auto Zamknij

Motosport / Rajdy

Gryc Racing Team przed Rajdem Dolnośląskim

Data publikacji: Autor: (ip)

Fot. Gryc Racing Team 24 Rajd Dolnośląski zakończy sezon 2014 w Lotos Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Na finał zmagań w RSMP organizator przygotował dla zawodników 11 odcinków specjalnych o łącznej długości nieco ponad 160 kilometrów.

Fot. Gryc Racing TeamLista zgłoszeń siódmej rundy mistrzostw obejmuje 33 załogi, w tym duet Tomasz Gryc – Przemysław Zawada w Mitsubishi Lancerze EVO IX grupy N, posiadaczy dziewiątego numeru startowego. Zespół Gryc Racing Team prowadzi w aktualnej punktacji klasy 3.

"Sytuacja punktowa w klasie 3 i przewaga, jaką wypracowaliśmy podczas poprzednich rund Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski sprawiają, że już przed startem Rajdu Dolnośląskiego jesteśmy bardzo bliscy osiągnięcia z Przemkiem Zawadą wspólnego celu - tytuł Mistrza Polski w klasie 3. W pierwszym sezonie startów samochodem czteronapędowym, jest to dla naszego zespołu nie lada osiągnięcie, z którego jesteśmy bardzo dumni. Mimo to nie zamierzamy podczas finałowej odsłony RSMP zwalniać tempa i chcemy wykorzystać doświadczenia wyniesione z rajdów, które już przejechaliśmy w N-grupowym Mitsubishi, aby jak najlepszym wynikiem przypieczętować udany dla nas sezon Mistrzostw Polski. Wysokie miejsce na mecie byłoby również wspaniałym podziękowaniem dla wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesu zespołu, a szczególnie naszych Partnerów: GRYC, G-SHOCK, NordGlass, Valvoline, Pirelli, Faza, Siso, GoPro, Hitachi, Oshee oraz AutoGT, a także mediów: motofakty.pl, motogratka.pl, Mobility, Antyradio oraz OKtany oraz wiernych i oddanych kibiców, którzy przez cały rok niezawodnie trzymali za nas kciuki.”- powiedział Tomasz Gryc

"Przed ostatnią rundą RSMP – 24. Rajdem Dolnośląskim, mamy bardzo dobre nastawianie. Aby przypieczętować tytuł Mistrzów Polski w klasie 3 wraz z Tomkiem Grycem, muszę (musimy J) być na mecie, ponieważ mam do odliczenia w punktacji dwa rajdy z najmniejszą ilością punktów: Rajd Arłamów jak i Rajd Karkonoski. Liczę, że dobrą pozycją po 11 odcinkach specjalnych ostatniej rundy RSMP, przypieczętujemy wspólny sukces i tym samy podziękujemy Partnerom, kibicom oraz całemu teamowi za pracę jaką wykonali przez cały tegoroczny sezon. Trzymacie za nas kciuki i dopingujcie na trasie rajdu!” - dodaje Przemysław Zawada.

Fot. Gryc Racing Team

Fot. Gryc Racing Team

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Mitsubishi Lancer zdjęcia

Mitsubishi Lancer dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Mitsubishi Lancer opinie

Oceń swoje auto

Ogłoszenia z gratka.pl

Mitsubishi Lancer Cena

Części dla marki Mitsubishi

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

598 zł